http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

کلینتون: صحبتهای ترامپ درباره مسلمانان ابزاری برای جذب نیروی داعش است / ترامپ:هیچ کس به اندازه من برای زنان احترام قائل نیست

کلینتون: صحبتهای ترامپ درباره مسلمانان ابزاری برای جذب نیروی داعش است / ترامپ:هیچ کس به اندازه من برای زنان احترام قائل نیست

با دیگران به اشتراک بگذارید

کلینتون: صحبتهای ترامپ درباره مسلمانان ابزاری برای جذب نیروی داعش است / ترامپ:هیچ کس به اندازه من برای زنان احترام قائل نیست

دو نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری ایالات متحده برای دومین بار در مناظره‌ای سخت با یکدیگر در شهر سنت‌لوییس مقابل یکدیگر قرار گرفتند.

تصویر و عکس   کلینتون: گفتمان های ترامپ درباره مسلمانان ابزاری برای جذب نیروی داعش است / ترامپ:هیچ کس به اندازه من برای بانوان احترام قائل نیست

به گزارش سرزه به نقل از خبرگزاری تسنیم، دومین مناظره بین هیلاری کلینتون و جناب دونالد ترامپ نامزدهای مطرح انتخابات فرا رسنده ریاست جمهوری ایالات متحده در دانشگاه واشنگتن در شهر سنت لوئیس واقع در ایالت میسوری به انجام رسانده شد. هر دو نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکادر مناظره دوم بعد از ورود به تالار محل مناظره از دست دادن به هم خودداری کردند.

جناب دونالد ترامپ که پخش یک فایل صوتی از وی درحالیکه از الفاظ رکیک علیه بانوان بهره گرفته برایش دردسرساز شده گفت: « من از خانواده ام و مردمان ایالات متحده عذرخواهی می کنم و به این حرف های خود افتخار نمی کنم. من احترام زیادی برای بانوان قائل هستم و هیچ کس به اندازه من برای بانوان احترام قائل نیست.

هیلاری کلینتون در پاسخ به این سوال که آیا مییاندیشید نمایان کننده الگویی عالی و رفتاری مثبت برای جوان امروز هستید؟ گفت: آیا شما معلم هستید؟ مییاندیشم که سوال خوبی است چون من از بسیاری از معلمان و والدین شنیده ام که دغدغه هایی درباره نقل کرده ها و اقدامات در این رقابت انتخاباتی دارند. به نظرمن بسیار اهمیت دارد که ما برای فرزندانمان تصریح کنیم کشور ما واقعا کشوری بزرگ است چون ما خوب هستیم، ما قصد داریم به یکدیگر ارج بنهیم و دست یکدیگر را بگیریم و اینکه ما به دنبال راههایی برای بهره مند شدن از تنوع ایران هستیم ، می خواهیم با همه افراد مرتبط شویم و آنها را در کارها دخیل کنیم تا برای کشور فعالیت کنند. من دیدگاهی مثبت و خوش بینانه دارم. شعار ستاد انتخاباتی من این است که ما در کنار هم قویتر هستیم. اگر ما درکنار هم فعالیت کنیم و کاری کنیم که اقتصاد برای همه کارایی داشته باشد در این صورت ایالات متحده قادر هست هر کاری را به انجام رساند.

هیلاری کلینتون گفت: بسیاری از جمهوریخواهان نیز نقل کردند جناب دونالد ترامپ برای ریاست جمهوری عالی نیست. ما در جریان پویش نیز دیدیم که وی بانوان را حقیر میشمرد. جناب دونالد ترامپ چنین است. وی همچنین به مهاجران، آمریکایی آفریقایی تباران و مسلمانان حمله می کند. ما آمریکایی ها چنین نیستیم. ایالات متحده بزرگ است زیرا ما خوب هستیم.
کلینتون در واکنش به اظهارات جناب دونالد ترامپ که نقل کرده بود هیلاری کلینتون باید شرم کند که به اظهارات کهنه ترامپ استناد می کند گفت زمانی من چنین چیزی می شنوم به یاد حرف های میشل اوباما می افتم که نقل میکنید هر وقت آنها افول می کنند شما اوج می گیرید.

وی اضافه کرد: جناب دونالد ترامپ هرگز از حرف هایی که زده است عذرخواهی نمی کند. وی از دروغگویی نژاد پرستانه خود درباره رئیس جمهور اوباما عذرخواهی نکرد که نقل کرده بود رئیس جمور اوباما در ایالات متحده به دنیا نیامده است.

در سوی مقابل جناب دونالد ترامپ در واکنش به نقل کرده های هیلاری کلینتتون مبنی بر اینکه جناب دونالد ترامپ از حرف های خود عذرخواهی نمی کند گفت: این شما هستید که باید برای برطرف کردن ایمیل ها عذرخواهی کنید.

نامزد جمهوریخواه انتخابات فرا رسنده ایالات متحده گفت: ما سال گذشته تقریبا هشتصد میلیارد دلار کسری بودجه در زمینه تجارت داشتیم که این باورنکردنی است.

جناب دونالد ترامپ گفت: این حرفهایی است که ما سالها شنیدیم. من روزی که برای سنا در نیویورک رقابت انتخاباتی بود از هیلاری شنیدم که می خواهد شغل به نیویورک بازگرداند و کامیاب نشد. من می خواهم به آمریکایی های آفریقایی تبار ، لاتین تبار ها و اسپانیایی زبان ها یاری رسانم. به شهرها یاری رسانم. عملکرد وی برای آمریکایی های آفریقایی تبار بسیار بد بود. وی رای آنها را می خواهد و هیچ کاری برای آنها به انجام نمیرساند.

هیلاری کلینتون در موضوع جنگ کشور سوریه بهره گیری از نیروی زمینی را اشتباهی بزرگ خواند و گفت که از نیروهای زمینی آمریکایی در این کشور بهره نخواهد گرفت. وی همچنین اظهارات ترامپ درمورد مسلمانان را ابزاری برای جذب نیروی داعش خواند. به اعتقاد کلینتون توصیه ترامپ برای ممانعت از ورود مهاجران مسلمان موجب ایجاد اختلال فراوان در ایالات متحده خواهد شد.

**************************

مسئول متن : اشكان ن.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

علاج ضعف دل ما کرشمه ساقيست
««« »»»
برآر سر که طبيب آمد و دوا آورد

کلینتون: صحبتهای ترامپ درباره مسلمانان ابزاری برای جذب نیروی داعش است / ترامپ:هیچ کس به اندازه من برای زنان احترام قائل نیست

TT / 143 — TP / 21%

با دیگران به اشتراک بگذارید

منبع: سرزه
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
امام سجاد (علیه السلام) و انتقال پیام عاشورا
معرفی فیلم “دختری در قطار” (The Girl on the Train) (17 عکس)
برجام فرجامی نداشت/ امید به برجام ضربه زدن به مردم است/ مسئولان تاکنون به شعار اقتصاد مقاومتی رهبری لبیک جدی نگفتند
کلیپ فیلم ویدیو ورزش سه حواشی بازی گسترش فولاد تراکتورسازی – ورزش۳
فیلم ویدیو ورزش سه صحبتهای بازیکنان بعد از بازی سایپا سپاهان
کلیپ فیلم ویدیو ورزش سه زیباترین حرکاتی که به سوپرگل تبدیل نشدند!
ویدیو فیلم مصاحبه با ویسی درباره بازی سایپا و سپاهان -دانلود و پخش
کیلیپ فیلم جوانب بازی گسترش ۰ ۲ تراکتورسازی +(برنامه ۹۰)دانلود
فیلم گلهای زیبای آسنسیو در رئال مادرید – دانلود و پخش
ویدیو فیلم حمله هواداران منچسترسیتی به سرویس بهداشتی الدترافورد / دریافت کلیپ
سورپرایز خاص در جشن تولد احسان خواجه امیری + عکس
گريم رضا كيانيان و رويا نونهالى در فصل دوم شهرزاد / عکس
استخدام کارشناس مامایی،بهداشت عمومی ازگیلان و مازندران درقم
کیلیپ فیلم هرمز سیرتی و پشیمانی و ندامت از بازی در GEM TV +( آپارات ) پخش
با این آشامیدنی ها با سرعت لاغر میشوید (۲ عکس)
کلیپ فیلم مسافرکشی عجیب با موتور +پخش
فیلم نیروهای عراقی پشت دروازه های موصل -دانلود و پخش
شعر آموزنده از سهراب سپهری
پنج چیز است که نمی توان آنها را باز گرداند
دانلود موزیک ویدیو جدید سیاوش سهراب به نام شرم نگات
تبلیغات