http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

رفع پلمب پیست اسکی شمشک، به‌زودی

رفع پلمب پیست اسکی شمشک، به‌زودی

به گزارش صبحانه، مسلم بیات مدیرکل استاندارد استان تهران روز گذشته اعلام کرد تله‌سی‌یژ دربند و پیست‌های اسکی شمشک و دربندسر و همچنین تله‌کابین دربندسر به علت غیراستاندارد بودن و نداشتن مجوز استاندارد پلمب شده‌اند و تا زمانی که مجوز استاندارد را دریافت نکنند، استفاده و بهره‌برداری از این کابل‌ راه‌ها ممنوع و غیرقانونی است.
 
این خبر در حالی منتشر شد که در نخستین ماه از فصل پاییز رو به پایان است و فضا باید کم کم برای ورزش‌ها و تفریحات زمستانی آماده شود.
 
رضا دوستی، مدیر مجموعه‌های اسکی دیزین و شمشک درباره پلمب شدن پیست شمشک به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: این یک مسئله داخلی و سوء تفاهم بود که حل شد. سازمان استاندارد گمان می‌کرد که ما اقدام به بازسازی و رفع نواقص نکرده‌ایم، اما در جلسه‌ای اعلام کردیم که کارها در حال انجام است و با ارائه توضیحات لازم، آنها را قانع کردیم. مشکل حل شده و امروز (دوشنبه) تا نهایتاً شنبه هفته آینده رفع پلمب انجام خواهد شد.
 
حسن شمشکی، مدیرعامل شرکت تله‌کابین دربندسر نیز به تسنیم گفت: مجوز پیست دربندسر که برای فدراسیون اسکی است، اما در خصوص تله‌کابین باید بگویم که این بخش مربوط به سازمان استاندارد می‌شود. این سازمان دو شرکت را معرفی کرده و ما نیز کارهای لازم برای رفع نواقص را انجام می‌دهیم‌.
 
سامان کمپانی، یکی از سهامداران شرکت سهامی توریستی ورزش‌های کوهستان نیز در خصوص مسئله تله‌سی‌یژ دربند عنوان کرد: در ادوار گذشته همواره سازمان استاندارد یکسری استانداردهای اولیه را می‌داد تا دستگاه را‌ه‌اندازی شود، اما پس از آنکه چند ماه قبل در یکی از شهرستان‌ها حادثه‌ای رخ داد، سختی بیشتری به رعایت استانداردها گرفته شد.
 
وی ادامه داد: بر همین اساس 70 ایراد به تله‌سی‌یژ دربند گرفته که بیش از 50 مورد آن برطرف شد و فقط برخی از ایرادها باقی ماند که رفع آنها نیز مستلزم جدا کردن قطعات بود. به توجه به سختی کار در این مسئله، سازمان استاندارد عنوان کرد که اگه شرکت ما تمایل داشته باشد، می‌تواند اجازه راه اندازی دستگاه را بدهد، اما هر ایردای که در میان رخ بدهد و اتفاقی پیش بیاید، مسئول آن شرکت ما خواهد بود.
 
به گزارش تسنیم، او گفت: هیئت مدیره شرکت تصمیم گرفت که دستگاه به روز شود و بر همین اساس دستگاه پلمب شد. در ادامه نیز هیئت مدیره با چندین شرکت خارجی مذاکره لازم را انجام داد. طبق تصمیمی که تا الان گرفته شده، دستگاه تله‌سی‌یژ حداقل تا اواسط سال آینده مورد استفاده قرار نخواهد گرفت، مگر آنکه یکی از اعضای هیئت مدیره راهکاری را پیشنهاد بدهد که چند نقص باقیمانده نیز برطرف شود و دستگاه مورد استفاده قرار بگیرد.

منبع: صبحانه آنلاین
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
حکم قصاص برای مأمور سد معبر و قاتل دست‌فروش در تهران
کاظم زاده نماینده ایلام خطاب به یکی از مدیران وزارت کشاورزی: تو غلط کردی به مردم ایلام اهانت کردی!
نحوه تهیه املت عدس
پورنوگرافی در زندگی زناشویی چیست؟
قاتل بخشیده شده دوباره دست به قتل زد (+عکس)
استخدام شرکت آریا سازه
استخدام مشاور فروش خانم در فروشگاه بی بی کیش
فیلم گل شگفت انگیز دیگ فورلان به کشور آلمان(جام جهانی۲۰۱۰) ( آپارات ) -دانلود و پخش
استخدام نقشه بردار جهت نقطه زنی درختان در شیراز
کیلیپ فیلم بررسی روزنامه های ورزشی جهان (۹۵/۰۸/۰۵) +( ورزش ۳ ) پخش
کلیپ فیلم هوشمندانه ترین توپ دزدی ها بازیکنان از دروازبان ها +(برنامه ۹۰) پخش
فیلم تمرینات راموس برای بازگشت به میادین -دانلود و پخش
زندگی ایده ای نیکوس کازانتزاکیس؛ جست و جوی ناتمام (۶ عکس)
کلیپ فیلم سوپرگلهای زیبا از ضربات ایستگاهی در امسال +(برنامه ۹۰) پخش
فیلم حرکات نمایشی زلاتان در تمرینات – دانلود و پخش
کیلیپ فیلم تمرین انفرادی آمادگی جسمانی راموس + دریافت کلیپ
عزت ثروت آفرین
کلیپ فیلم برترین و دیدنی ترین ضربات آزاد + پخش
اولین قدم برای دستگیری خاوری برداشته شد
فیلم اروند
تبلیغات