اخبار استخدامی دانشگاه ها در سال ۹۵


اخبار استخدامی دانشگاه ها

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

استخدامهای مرتبط با دانشگاه ها

استخدام دانشگاه علمی کاربردی

استخدام دانشگاه فرهنگیان

اخبار دانشگاه آزاد اسلامی

استخدام های دانشگاه علوم پزشکی

اخبار جذب هیات علمی

خبر ۱۹ مهر ۹۵ – برنامه وزارت علوم برای جذب نیروهای جدید در دانشگاه‌ها

خبرگزاری ایسنا : معاون اداری مالی و مدیریت منابع وزارت علوم در نشست هیئت رئیسه دانشگاه گیلان از جذب نیروهای جدید در دانشگاه‌ها خبر داد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۷ مهر ۹۵ – فراخوان جذب همیار مشاور در دانشگاه شهیدبهشتی

خبرگزاری مهر : مرکز مشاوره دانشگاه شهید بهشتی برای فعالیت در خوابگاه ها از بین دانشجویان پسر و دختر همیار مشاور جذب می کند.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۳ مرداد ۹۵ – آزمون استخدامی دانشگاه‌ها زمستان۹۵ برگزارمی‌شود

خبرگزاری مهر : معاون اداری و مالی وزارت علوم گفت: طبق توافق صورت گرفته با سازمان مدیریت برای تامین نیروی انسانی دانشگاه‌های سراسر کشور آزمون استخدامی فراگیر در بهمن و یا اسفند ۹۵ برگزار می‌شود.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۲۹ تیر ۹۵ – سهم ۳۰ درصدی دانشگاه ها در ایجاد اشتغال

خبرگزاری تسنیم : وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به بالا بودن نرخ بیکاری بین فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها و سهم ۳۰ درصدی دانشگاه‌ها در ایجاد اشتغال گفت: حرکت دانشگاه‌ها باید به سمت دانشگاه‌های کارآفرین و نسل سوم باشد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

۲۹ خرداد  ۹۵ – استخدام عضو قراردادی دانشگاه شیراز

دانشگاه شیراز در نظر دارد از بین افراد واجد شرایط ۱ نفر را بصورت عضو قراردادی (انجام کار مشخص) از طریق مصاحبه علمی به همکاری دعوت نماید. متقاضیان می توانند مدارک مشروحه زیر را حداکثر تا تاریخ   ۹۵/۰۴/۰۵ با پست سفارشی به آدرس : شیراز- بلوار جمهوری اسلامی – ساختمان مدیریت دانشگاه شیراز – مدیریت امور اداری – اداره کارگزینی – کد پستی ۸۴۴۷۱-۷۱۹۴۶ ارسال نمایند.

برای مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک کنید

خبر ۲۷ اسفند ۹۴ – بررسی پرونده متقاضیان عضویت در هیئت علمی طرح سربازی دانشگاه‌ها در فروردین

خبرگزاری صدا و سیما: پرونده متقاضیان عضویت در هیئت علمی طرح سربازی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی در فروردین بررسی می شود.

برای مشاهده متن کامل آگهی استخدام اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۸ بهمن ۹۴ – کدام دانشگاه‌ها بیشترین تعداد هیات علمی را می‌پذیرند

خبرگزاری مهر: چهاردهمین فراخوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیأت علمی (پیمانی و طرح سربازی) دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور منتشر شده است و بیشترین تعداد اولویت به دانشگاه تهران اختصاص دارد.

برای مشاهده متن کامل آگهی استخدام اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۷ بهمن ۹۴ – آیین نامه استخدامی کارکنان دانشگاهها محور نشست معاونان دانشگاه ها

خبرگزاری مهر: معاون اداری و مالی دانشگاه تهران گفت: آیین نامه استخدامی کارکنان دانشگاه ها در نشست معاونان ۱۳ دانشگاه برتر کشور با حضور معاون اداری و مالی وزارت علوم بررسی شد.

برای مشاهده متن کامل آگهی استخدام اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۷ بهمن ۹۴ – مدیران دانشگاه‌ها با توجه به مسائل فرهنگی موجب جذب دانشجویان شوند

خبرگزاری دانشجو : وزیر بهداشت از حمایت رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در برپایی جشنواره فرهنگی- هنری دانشجویان علوم پزشکی سراسر کشور و برنامه‌های فرهنگی به میزبانی این دانشگاه، تقدیر کرد و گفت: مدیران دانشگاه‌ها، باید توجه ویژه‌ای به مسائل فرهنگی داشته باشند تا موجب جذب بیشتر دانشجویان شوند.

برای مشاهده متن کامل آگهی استخدام اینجا کلیک نمایید

خبر ۳۰ دی ۹۴ – فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور مشکلی در استخدام ندارند

نامه نیوز : همه ارگانها در صورت نیاز فازغ التحصیلان دانشگاه پیام نور را استخدام می کنند.

برای مشاهده متن کامل آگهی استخدام اینجا کلیک نمایید

خبر ۶ دی ۹۴ – آگهی استخدام دانشگاه شاهد در دی ماه ۹۴

دانشگاه شاهد جهت تأمین کادر نیروی انسانی مورد نیاز خود)درمانی و غیر درمانی( از میان دانش آموختگان دانشگاههای معتبر دعوت به همکاری می نماید.

برای مشاهده متن کامل آگهی استخدام اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۲ آذر ۹۴ – آگهی جذب عضو غیر هیئت علمی قراردادی دانشگاه یزد سال ۹۴

دانشگاه یزد در راستای تحقق اهداف و وظایف خود و با استناد به مجوزهای صادره از طرف هیئت امنای دانشگاه در چارچوب آییننامه استخدامی اعضای غیر هیئت علمی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی برای تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود، از بین واجدین شرایط در مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد طبق جدول شماره(۱) از طریق برگزاری آزمون علمی، مصاحبه (فنی، تخصصی، مهارتی و روانشناختی) و گزینش به صورت قراردادی (با پیش شرط گذراندن سه ماه دوره آزمایشی) اقدام به جذب نیرو مینماید. لذا متقاضیان واجد شرایط میتوانند به شیوه الکترونیک و از طریق سامانه employ.yazd.ac.ir نسبت به ثبت نام برای شرکت در آزمون اقدام نمایند.

برای مشاهده متن کامل آگهی استخدام اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۴ آذر ۹۴ – استخدام دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی زنجان

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان برای تکمیل نیروی مشاغل پرستاری مورد نیاز خود در بیمارستانهای تحت پوشش زنجان و شهرستانهای تابعه در نظر دارد به استناد مجوز شماره ۱۰۰/۲۷۳ مورخ ۹۳/۳/۲۰ مقام محترم وزرات تعدادی از افراد والجد الشرایط را از طریق مصاحبه تخصصی و گزینش به صورت شرکتی با در نظر گرفتن شرایط مندرج در ذیل بکارگیری نماید

برای مشاهده آگهی استخدام علوم پزشکی زنجان اینجا کلیک نمایید

خبر ۲ آذر ۹۴ – استخدام جدید دانشگاه های افسری ارتش سال ۹۴

ارتش جمهوری اسلامی ایران جهت تکمیل کادر افسری نیروهای زمینی، قرارگاه پدافند هوایی حضرت خاتم الانبیاء(ص) ، هوایی ، دریایی و سازمان های تابعه خود از بین جوانان(پسر) مؤمن، متعهد و علاقمند به حرفه نظامی ، دانشجو می‌پذیرد. داوطلبان از بین داوطلبان درحال تحصیل و فارغ‌التحصیلان رشته‌های ریاضی‌فیزیک، علوم تجربی ، علوم انسانی ومعارف اسلامی از طریق آزمون اختصاصی و مصاحبه حضوری انتخاب و به منظور فراگیری آموزش‌های نظامی کاربردی در دانشگاه‌های افسری امام علی (ع)، خاتم الانبیاء (ص) ، هوایی شهید ستاری، علوم دریائی امام خمینی(ره) و فارابی مشغول به تحصیل خواهند شد. 

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

[ منبع این خبر سایت ای استخدام می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال