http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

جنایت صنعا زیر نظر آمریکا انجام شد

جنایت صنعا زیر نظر آمریکا انجام شد

با دیگران به اشتراک بگذارید

جنایت صنعا زیر نظر آمریکا انجام شد

حوزه / بک روز بعد از جنایت عربستان در صنعا که ۷۰۰ نفر را به خون کشید، رهبر انصار الله در سخنانی از ابعاد این جنایت و نقش ایالات متحده در وقوع آن پرده برداشت.

تصویر و عکس جنایت صنعا زیر نظر ایالات متحده انجام شد

سرزه به نقل از خبر گزاری حوزه خبر می دهد، یک روز بعد از جنایت بیمناک ائتلاف عربستان در صنعا که با بمباران یک مهمانی ترحیم ۷۰۰ نفر را شهید و مجروح کرد، سید عبد الملک الحوثی، رهبر انصار الله یمن، در سخنانی زنده با اشاره به اینکه مهمانی ترحیم صنعا یک عالیت انسانی بود که همه در آن شرکت داشتند، نقل کرد: « کشتار صنعا یکی از دردناکترین جنایت هایی است که متجاوزان سعودی-آمریکایی آن را مرتکب شدند». وی اضافه کرد: «شدت جنایت صنعا به اندازه ای بود که ایالات متحده، متحد عربستان، را هم به گرفتاری انداخته است».

رهبر انصار الله با اشاره به انگیزۀ رژیم سعودی و حامیان آمریکایی اش برای نابودی ملت یمن، تأکید کرد نظام سعودی از نخستین حمله علیه یمن، دردناکترین جنایات را تحت نظر ایالات متحده به انجام رسانده است. الحوثی نقل کرد: «برای متجاوزان سعودی، اصلیترین چیز کشتن تعداد بیشتری از مردمان بیگناه است».

برپایه این گزارش به نقل از العالم، او با اشاره به اینکه ارتکاب جنایت صنعا از ارتشی به وحشی گریه کن سعودی عجیب نیست، از نقش ایالات متحده در این حمله پرده برداشت و نقل کرد: «جنگنده هایی که مرتکب این جنایت شدند ساخت ایالات متحده بودند. بمب ها و اطلاعات و مختصات نیز توسط دولت ایالات متحده به سعودی ها ارائه شد». الحوثی تأکید کرد که ایالات متحده نقش اساسی در این تجاوزگری دارد. او اضافه کرد : «اگر موافقت ایالات متحده عدم نظام سعودی جرأت ارتکاب این تجاوز را نداشت. ایالات متحده مغز متفکر این تجاوزگری است و اگر ایالات متحده عدم این حمله اصلا صورت نمی گرفت».

رهبر انصار الله با بیان اینکه مزدوران یمنی عربستان از جنایات متجاوزان خوشحالند و آن را توجیه می کنند، نقل کرد: «متجاوزان، از جنایت هایی که مرتکب می شوند، تحت فشار قرار می گیرند، اما مزدوران در همۀ جنایت های متجاوزان، آنان را همراهی می کنند». الحوثی اضافه کرد: «اگر مزدوران ذره ای هویت ملی و انسانیت و شرف داشتند موضع شرافتمندانه ای در قبال این جنایت اتخاذ می کردند».

عبد الملک الحوثی با بیان اینکه راهی جز اقدام جدی در برابر این تجاوزگری نداریم، نقل کرد: «باید به صورت مطلوب حرکت کنیم و کسانی که به دلایل معین از جبهه ها برگشتند باید دوباره به آن بازگردند». او، همچنین، تأکید کرد: «همۀ آزادگان دنیا باید به مسئولیت دینی و انسانی خود در قبال این جنایت عمل کنند».

منبع: سرزه
تبلیغات

http://www.webiruni.ir/uploads/sujpqbk9fhkwl90d6g26bb45u2cu50jn.jpg

http://www.webiruni.ir/uploads/qk53boo8lx96sfes7wspanpa8j40j5x8.jpg

آخرین مطالب
یکتا ناصر باردار شد + عکس وی در دوران بارداری
انتقاد وزیر بهداشت از سرداران "حرم"، "عَلم" و "قلم"
استخدام MDF کار ماهر جهت نصب پارتیشن اداری
اینجا قبرستان کودکان در تهران است +تصاویر
حضور یک بازیگر زن فیلم های مستهجن در ایران؟! + عکس
قاضی آرژانتینی خواستار دستگیری ولایتی در عراق شد
صادرات غیرنفتی بوی نفت می‌دهد +جدول
تمامی بسته های بازی Star Wars Battlefront را در ماه نوامبر رایگان بازی کنید
آمار جدید از قدرت نظامی ارتش ایران و جایگاه جهانی آن+تصاویر
استخدام کارشناس فروش در شرکت مهندسی باربد
اینستاگرام ۳ دختر کره‌ای مخصوص ایرانی ها ! +تصاویر
کشف آدرس افسردگی در مغز!
سخت‌گیری جدید تاجیکستان برای مسافران ایرانی/ تسهیلات «ویزای فرودگاهی» تا اطلاع ثانوی لغو شد! +سند
سحابی لاله‌ در قو/ عکس روز ناسا
بازگشت شرکت مرسک، بزرگ‌ترین شرکت حمل و نقل دریایی جهان به ایران
استخدام شیرخوارگاه حضرت ولی عصر (عج) در فارس
حمله نظامی به کمک حیوانات!
عکسهای جنجالی اریکا گری ( erica gray ) بازیگر فیلم های مستهجن در ایران!
تونل‌های مترو از دلایل فرونشست‌های اخیر تهران
سبزپوشی بازارهای فرابورس ایران در مهرماه