در دومین مناظره کلینتون و ترامپ، چه کسی دست بالا را داشت؟


در دومین مناظره کلینتون و ترامپ، چه کسی دست بالا را داشت؟

هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ، نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا در دومین مناظره اتهام‌های تند و تیزی را علیه یکدیگر مطرح کردند.

دو کاندیدا پس از ورود به صحنه با یکدیگر دست ندادند و در طول مناظره بارها به تندی به رقیب حمله کردند. بحث اصلی این مناظره ویدیویی بود که اخیرا از آقای ترامپ منتشر شده بود که در آن از الفاظ “رکیکی” درباره زنان استفاده شده بود. در عوض آقای ترامپ هم پای زنانی را پیش کشید که ادعا می‌کردند یا آقای کلینتون با آنها “رابطه” داشته یا به آنها “تجاوز” کرده است.

بحران در منطقه خاورمیانه، برجام، رابطه با روسیه و جنگ در سوریه از جمله دیگر مسائل مطرح شده در این مناظره بود.

در برنامه چشم‌انداز بامدادی ١٩ مهر ١٣٩٥، علی همدانی در گفتگو با خبرنگار بخش فارسی بی‌بی‌سی در محل برگزاری مناظر و دو صاحب نظر مفصلا به این مناظره پرداخت. همینطور صنم دولتشاهی، خبرنگار بخش فارسی بی‌بی‌سی در حوزه شبکه‌های اجتماعی به واکنش کاربران اینترنت درباره مواضع رد و بدل شده در این مناظره پرداخت.

این مطلب در سایت "BBC فارسی" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال