چیدمان مطبخ یا آشپزخانه را قلب خانه کنید! (۱۰ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

دکوراسیون آشپزخانه را قلب خانه کنید!

شاید در نگاه اول فضای تلویزیون و یا شومینه تنها نقاط مؤسسه ای فضای دکوراسیون منزل حساب بشوند، اما زمانی شما خالق دکوراسیون خودتان هستید به سادگی قادر هستید هر فضای دلچسبی را با چندین ترفند سهل تبدیل به نقاط مؤسسه ای دکوراسیون داخلی خود نمایید.
وب‌سایت چیدانه: شاید در نگاه اول فضای تلویزیون و یا شومینه تنها نقاط مؤسسه ای فضای دکوراسیون منزل حساب بشوند، اما زمانی شما خالق دکوراسیون خودتان هستید به سادگی قادر هستید هر فضای دلچسبی را با چندین ترفند سهل تبدیل به نقاط مؤسسه ای دکوراسیون داخلی خود نمایید.
دکوراسیون آشپزخانه یکی از همان فضاهای محبوب و محبوب است که امروز می خواهیم ترفندهایی را برای تبدیل آن به نقطه ی مؤسسه ای دکوراسیون تان با شما در میان قرار بدهیم، پس تاپایان این مطلب با ما ما همراه باشید.

دکوراسیون آشپزخانه: کاشی کاری دیوار

بهره گیری از کاشی کاری منحصر به فرد برای دیوار آشپزخانه ی شما قادر هست علاوه بر آنکه در غالب یک عنصر دکوراتیو در فضای آشپزخانه ی شما بدرخشد. دید را به خودش معطوف کند و دکوراسیون آشپزخانه ی شما تبدیل به نقطه ی مؤسسه ای فضای داخلی تان کند.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس دکوراسیون آشپزخانه را قلب خانه کنید!

دکوراسیون آشپزخانه: کانتر آشپزخانه

کانتر آشپزخانه ی شما قادر هست ظاهری متفاوت با کانترهای روتین موجود در بازار داشته باشد، همین انتخاب متفاوت سبب جلب توجه و مبدل شدن دکوراسیون آشپزخانه ی شما به نقطه ی مؤسسه ای خانه تان می توان. جا کم دارید؟ روی کانتر آشپزخانه حساب کنید! قادر هست در گیراتر شدن کانتر آشپزخانه تان به شما مدد بسیاری کند.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس دکوراسیون آشپزخانه را قلب خانه کنید!

دکوراسیون آشپزخانه: صندلی اپن

انتخاب یک صندلی اپن با رنگ خاص و چشمگیر به خوبی قادر هست در دکوراسیون آشپزخانه شما غوغا کند و آن را تبدیل به محبوب ترین بخش خانه ی شما کند. مطلب خوب ترین صندلی اپن آشپزخانه برای دکوراسیون شما در این انتخاب صندلی اپن عالی مدد بسیاری خواهد کرد.

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس دکوراسیون آشپزخانه را قلب خانه کنید!

دکوراسیون آشپزخانه: تجهیزات آشپزخانه رنگی

بهره گیری از تجهیزات آشپزخانه ی رنگی در دکوراسیون آشپزخانه ی شما پویایی و شادمانی را بوجود مییاورد و به سادگی قادر هستید همه ی نگاه ها را معطوف به فضای آشپزخانه ی خود کنید.

تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس دکوراسیون آشپزخانه را قلب خانه کنید!

دکوراسیون آشپزخانه: کمد و کابینتهای رنگی

با انتخاب کابینت رنگی برای دکوراسیون آشپزخانه تان قادر هستید فضای آشپزخان تان را از حالت روتین همیشگی خارج کنید و ظاهر چشم گیر تری به فضای دکوراسیو نتان ببخشید. حتی قادر هستید کمد و کابینتهای بی روح سفید رنگ خودتان را رنگ آمیزی کنید و ظاهر خاص و گیراای به آن ببخشید.

تصویر و عکس شماره ۵ ⇩تصویر و عکس دکوراسیون آشپزخانه را قلب خانه کنید!

دکوراسیون آشپزخانه: دیوارپوش

انتخاب دیوارپوش خاص برای بخشی از دکوراسیون آشپزخانه تان با یک نورپردازی خاص قادر هست دیدها را روی دکوراسیون آشپزخانه تان بیشتر متمرکز کنید و آن را تبدیل به نقطه ی مؤسسه ای دکوراسیونتان کنید.

تصویر و عکس شماره ۶ ⇩تصویر و عکس دکوراسیون آشپزخانه را قلب خانه کنید!

دکوراسیون آشپزخانه : منظره پنجره ها

زمانی شما از موهبت یک منظره ی طبیعی در فضای آشپرخانه تان بهره مند هستید پس آن را با پرده های ضخیم پنهان نکرد و از آن برای مبدل شدن دکوراسیون آشپزخانه تان به یک فضای پر طرفدار استفاده نمایید.

تصویر و عکس شماره ۷ ⇩تصویر و عکس دکوراسیون آشپزخانه را قلب خانه کنید!

دکوراسیون آشپزخانه : چراغآویز

انتخاب چراغآویز عالی برای فضای آشپزخانه تان قادر هست تمرکز و توجه را به این فضا بیشتر نماید و فضای آشپزخان ی شما تبدیل به قلب پر طرفدار دکوراسیون داخلی منزلتان تان شود. لامپ واکشی. نور خوب است یک آشپزخانه باید داشته باشند.

تصویر و عکس شماره ۸ ⇩تصویر و عکس دکوراسیون آشپزخانه را قلب خانه کنید!

دکوراسیون آشپزخانه: تابلوهای هنری

شاید نصب تابلو در فضای آشپزخانه ایده ای غیر متداول به چشم بیاید اما باید توجه داشته باشید که همین ایده های غیر متداول قادر هست چهره ی آشپزخانه ی شما عوض کند، توجه داشته باشید که تابلوهای شما حتما قاب و پوشش شیشه ای داشته باشد چرا که فضای آشپزخانه به خاطر رطوبت نسبی قادر هست به تابلوهای شما زیان برساند.

تصویر و عکس شماره ۹ ⇩تصویر و عکس دکوراسیون آشپزخانه را قلب خانه کنید!

دکوراسیون آشپزخانه: برد ابتکار آمیز

با نصب یک برد ابتکار آمیز در فضای آشپزخانه ی خود قادر هستید اتفاقات و برنامه ریزی های روزانه ی خود را روی آن نصب کنید،حتی قادر هستید نقاشی ها و آثار هنری دلبندانتان را روی آن نصب کنید و از دیدن آن ها در قلب خانه ی خود صفا بکنید.

تصویر و عکس شماره ۱۰ ⇩تصویر و عکس دکوراسیون آشپزخانه را قلب خانه کنید!

با تشکر از انتخاب شما کاربر عزيز

تهیه از: كيميا ع.

دکوراسیون و هنر در بخش خانه سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حسب حالی ننوشتی و شد ايامی چند
««« »»»
محرمی کو که فرستم به تو پيغامی چند

چیدمان مطبخ یا آشپزخانه را قلب خانه کنید! (۱۰ عکس)

TT / 171 — TP / 24%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال