حدود ۳۰ درصد از سطح پیرامونی برج آزادی زیر پوشش نهایی سنگفرش رفت


با دیگران به اشتراک بگذارید

حدود ۳۰ درصد از سطح پیرامونی برج آزادی زیر پوشش نهایی سنگفرش رفت

خبرگزاری فارس: حدود 30 درصد از سطح اطرافی برج آزادی زیر پوشش نهایی سنگفرش رفت

مجری طرح‌های پل و ابنیه سازمان مهندسی و عمران شهر تهران خلال اعلام پیشرفت ۷۰ درصدی پروژه بهسازی سطح اطرافی برج آزادی، از اجرای ۲۹۵۰ متر مربع عملیات سنگفرش (معادل۳۰ درصد از سطح کل این پروژه) گزارش کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، محمدحسن وساق با بیان آنکه عملیات اجرای ملات و بتن شیب بندی در تمام بخش های حفاری شده پروژه بهسازی سطح اطرافی برج آزادی به اتمام رسیده است، از اجرای بیش از ۲۹ هزار مترمربع لایه ایزوگام در این پروژه گزارش کرد و گفت: بیش از ۶۰ درصد از عملیات اجرای لایه های ۳گانه ایزوگام در میدان آزادی با موفقیت انجام شده است.
به نقل کرده مجری نقشهای پل و ابنیه سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، اجرای دستگاه بام سبز (روف گاردن) یکی از اصلی ترین اقدامات باقی مانده در پروژه بهسازی میدان آزادی است که متعاقب تهیه کرد و انتقال تجهیزات مربوطه به کارگاه پروژه در دستور کار قرار می گیرد. از ویژگی های این دستگاه مدرن، امکان آماده سازی و افتتاح با سرعت، بهینه سازی مصرف آب، زهکشی و هدایت آبهای سطحی و در نهایت محافظت از سازه زیرین برج آزادی در برابر رطوبت، حساب میشود.
گفتنی است بهسازی و آب بندی کامل سقف فضاهای فرهنگی موجود در زیر میدان آزادی، یکی از اولویت های شهرداری تهران در سال جاری است که در اجرای این پروژه، سطح اطرافی برج آزادی با بهره گیری از بیش از ۴۲هزار مترمربع مصالح و عایق با بالاترین کیفیت ممکن بهسازی می توان.

————————————-

مطلب از : آذربانو خ.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

می‌گريم و مرادم از اين سيل اشکبار
««« »»»
تخم محبت است که در دل بکارمت

حدود ۳۰ درصد از سطح پیرامونی برج آزادی زیر پوشش نهایی سنگفرش رفت

TT / 39 — TP / 16%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال