پلمب ۲۶ تالار پذیرایی در مازندران/ ۴۸ هزار بازرسی از واحدهای صنفی


با دیگران به اشتراک بگذارید

پلمب ۲۶ تالار پذیرایی در مازندران/ ۴۸ هزار بازرسی از واحدهای صنفی

خبرگزاری فارس: پلمب 26 تالار پذیرایی در مازندران/ 48 هزار بازرسی از واحدهای صنفی

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی مازندران از پلمب ۲۶ تالار پذیرایی که حتی یک نکته آن در ساری عدم به خاطر تخلفات در استان گزارش کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از ساری، صفدر اسلامی صبح امروز در همایش امر به معروف طلایه داران صنفی مازندران، اظهار کرد: امر به معروف و نهی از منکر تکلیف دینی و شرعی است و همه مسلمانان در احیای آن وظیفه دینی و شرعی دارند.

وی اضافه کرد: این موضوع باید نکته توجه همه مردمان و نیز افراد موثر در حوزه های اجتماعی قرار گیرد و نسبت به احیای این فریضه الهی همه باید تلاش کنیم.

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی مازندران با اعلام اینکه در حوزه رعایت عفاف و حجاب ۲۶ دستگاه اجرایی استان وظیفه دارند، تصریح کرد: این موضوع حتی در برخی از سیستم های دولتی رعایت نمی‎شود.

وی با اعلام اینکه در حوزه تکریم به ارباب رجوع در برخی از ادارات و سازمان ها حتی افراد بدحجاب بیشتر نکته توجه و رسیدگی قرار می‎گیرند، نقل کرد: در بسیاری از ادارات توجه به امر حجاب و عفاف چندان مهم شماریده نمی‎شود، یکی از اقداماتی که در حال حاضر باید نکته توجه قرار گیرد عدم ارائه خدمت به افراد بد حجاب حداقل در حوزه اداری در برنامه کاری قرار گیرد.

اسلامی با بیان اینکه در حال حاضر در بحث امر به معروف و نهی از منکر در بحث عفاف و حجاب همه نگاه ها معطوف به اقدامات پلیسی است، اضافه کرد: این در حالیست که وظیفه پلیس ایجاد نظم و امنیت و برخورد با ناهنجاری های اجتماعی بوده، از طرفی پلیس در هنگامی که واقعاً نیاز به برخورد اساسی است باید ورود یابد، ولی افراد انتظار دارند که در کوچک ترین مباحث مربوط به عفاف و حجاب پلیس وارد شود.

وی خاطرنشان کرد: بحث حجاب و عفاف باید با مشارکت همه مردمان و با اقدامات فرهنگی و همکاری همه ارگان ها و نهادها حل و فصل شود و از طرفی پلیس ضابط قضایی است.

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی مازندران با اعلام اینکه متصدیان واحدهای صنفی استان در بسیاری از موارد معضل خاصی ندارند، ادامه داد: عدم رعایت عفاف و حجاب در واحدهای پذیرایی مربوط به مهمانان و خدمات گیرندگان است که با تقویت فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر می‏توان در این بخش موثر بود.

وی به اقدامات انجام شده برای بررسی واحدهای صنفی استان در ۶ ماه نخست امسال اشاره کرد و اضافه کرد: ۴۸ هزار و ۷۴۵ نکته بازرسی از واحدهای صنفی صورت گرفت و همچنین ۷۰ هزار نکته تذکر لسانی انجام شد.

اسلامی در ادامه از پلمب ۲۶ تالار پذیرایی در مازندران گزارش کرد و نقل کرد: یک نکته از این سالن ها در مرکز استان عدم.

لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در انتهاي صفحه بنويسيد

گردآورنده: شروين س.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

به آب روشن می عارفی طهارت کرد
««« »»»
علی الصباح که ميخانه را زيارت کرد

پلمب ۲۶ تالار پذیرایی در مازندران/ ۴۸ هزار بازرسی از واحدهای صنفی

TT / 69 — TP / 15%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال