عملکرد حسینیه اعظم زنجان مورد تایید است


با دیگران به اشتراک بگذارید

عملکرد حسینیه اعظم زنجان مورد تایید است

خبرگزاری فارس: عملکرد حسینیه اعظم زنجان نکته تایید است

مدیرکل مدیریت عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات سازمان اوقاف گفت: عملکرد حسینیه اعظم زنجان در هزینه‌کرد، وجوهات نذری، نکته تایید سازمان اوقاف است.

حجت الاسلام شوزب حیدری در حاشیه بازدید روسای سازمان اوقاف در مکالمه با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: با توجه به تاکید نماینده ولی فقیه و ریاست سازمان همچون تدابیر برنامه ای، بررسی مجوزهای صادره در حوزه های اوقافی، بهره وری اقتصادی، بازرسی های دوره ای از استان ها انجام می ‍شود.

وی با اشاره به اینکه حسینیه اعظم زنجان نیز یکی از کلکسیون های بزرگ اوقافی است که عملکرد آن نکته تایید سازمان اوقاف است، تصریح کرد: خوشبختانه عملکرد هیأت امنای حسینیه اعظم زنجان مطلوب بوده و وجوهات و نذورات مردمی نیز طبق نیات نذر دهندگان هزینه می توان.

مدیرکل مدیریت عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات سازمان اوقاف با اشاره به اعتمادسازی انجام شده از سوی حسینیه اعظم زنجان، هر سال خیل عاشقان در مهمانی عزاداری هشتم محرم حضور مییابند، گفت: خوشبختانه این حرکت عظیم مردمان استان زنجان در عزاداری برای امام حسین (ع) و ۷۲ تن از یاران ایشان، تبدیل به الگویی در سر تا سر کشور شده و شهره این مهمانی دنیاای شده است.

وی با اشاره به اینکه به لحاظ بررسی عملکرد این مجموعه امروز جمعی از مدیران اوقافی در استان زنجان حضور دارند، اضافه کرد: در این مسافرت رئیس سازمان اوقاف از بخش های گوناگون حسینیه اعظم زنجان بازدید می کنند.

طرف شیری با بیان اینکه رئیس سازمان اوقاف در مسافرت به زنجان در مهمانی عزاداری هشتم محرم نیز حضور مییابد، گفت: همچنین در این مسافرت از تکیه حسینی ارمغان خانه زنجان نیز بازدید خواهد شد.

*ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد*

گردآوری توسط: آزادمهر چ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ساقی ار باده از اين دست به جام اندازد
««« »»»
عارفان را همه در شرب مدام اندازد

عملکرد حسینیه اعظم زنجان مورد تایید است

TT / 25 — TP / 9%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات