تشکیل سازمان های مردم نهاد در شاهین دژ مغفول مانده است


با دیگران به اشتراک بگذارید

تشکیل سازمان های مردم نهاد در شاهین دژ مغفول مانده است

خبرگزاری فارس: تشکیل سازمان‌های مردم‌نهاد در شاهین‌دژ مغفول مانده است

فرماندار شاهین‌دژ نقل کرد: تشکیل سازمان‌های مردم‌نهاد در شاهین‌دژ مغفول مانده است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از شاهین دژ، حسین عبای صبح امروز در نشست با جوانان شهرستان شاهین دژ، اظهار داشت: در راستای پر کردن اوقات فراغت جوانان در این شهرستان اقدام قابل توجهی به ثمر رسیده است و علاوه بر این در تلاش برای پویایی اقتصاد و ایجاد اشتغال های تازه هستیم.

وی با بیان اینکه ضروری است تا فارغ التحصیلان نیز در زمینه کارآفرین اقدامات ضروری را به انجام رسانند، از توسعه تعاونی در این شهرستان استقبال کرد و نقل کرد: ایجاد تعاونی قادر هست علاوه بر اینکه فارغ التحصیلان دانشگاهی را دور هم جمع کند، زمینه اشتغال آنها را نیز فراهم خواهد آورد.

فرماندار شاهین دژ یادآور شد: دولت نیز از تشکیل تعاونی استقبال می کند و در این خصوص حمایت های مخصوص ای نیز از تعاونی ها داریم که جوانان قادر هستند در این خصوص از فرصت رقم خورده در راستای ایجاد اشتغال بهره ببرند.

این مسؤول در ادامه از احداث اردوگاه جهانگردی در این شهرستان گزارش کرد و نقل کرد: عنوان این اردوگاه جهانگردی «اردوگاه جهانگردی پارک جنگلی» خواهد بود که قالب ۱۰۰ هکتار در شهرستان شاهین دژ عملیاتی خواهد شد.

عباسی به میزان اعتبار این پروژه اشاره کرد و اظهار داشت: اردوگاه جهانگردی پارک جنگلی شاهین دژ با اعتبار ۴ میلیارد ریال امسال کلنگ خانمی شده و هم اکنون از روند رو به رشدی برخوردار است که با بهره برداری از آن می توان این اردوگاه جهانگردی را یکی از اصلی ترین ظرفیت های این شهرستان در بخش جهانگردی عنوان کرد.

فرماندار شاهین دژ با بیان اینکه در این شهرستان تشکل های مردمی و سازمان های مردمان نهاد قادر نبوده اند به موفقیت برسند، از جوانان درخواست در راستای توسعه هر چه بیشتر این شهرستان با تشکیل سازمان های مردمان نهاد همکاری بیشتری با دولت داشته باشند.

این مسؤول با بیان اینکه جوانان این شهرستان در زمینه امورات اجتماعی آنطور که باید کمک حال خوبی نیستند، اظهار داشت: تشکل سازمان های مردمان نهاد و توجه مخصوص به فعالیت این سازمان ها قادر هست در این خصوص اثرگذار واقع شود.

عباسی بر استفاده هر چه بیشتر از جوانان در امورات تاکید کرد و اضافه کرد: دولت اهتمام جدی در به کارگیری جوانان در بخش ها گوناگون دارد و ضروری است جوانان نیز برای اینکه کمک حال دولت باشند، از هیچ مددی دریغ نکنند.

-همچنين مي توانيد براي مشاهده مطالب مرتبط به بالای مطلب رجوع کنيد-

تهیه کننده: سيما ف.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مرا روز ازل کاری بجز رندی نفرمودند
««« »»»
هر آن قسمت که آن جا رفت از آن افزون نخواهد شد

تشکیل سازمان های مردم نهاد در شاهین دژ مغفول مانده است

TT / 64 — TP / 16%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات