۱۳ حلقه چاه برای تأمین آب آشامیدنی روستائیان خراسان شمالی حفر می شود


با دیگران به اشتراک بگذارید

۱۳ حلقه چاه برای تأمین آب آشامیدنی روستائیان خراسان شمالی حفر می شود

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان شمالی گفت: ۱۳ حلقه چاه برای تأمین آب آشامیدنی روستائیان استان از محل اعتبارات مسافرت رهبر انقلاب حفر و تجهیز شده است.

تصویر و عکس   ۱۳ حلقه چاه برای تأمین آب آشامیدنی روستائیان خراسان شمالی حفر می توان

حمید روشن روان در مکالمه با خبرنگار تسنیم در بجنورداظهار داشت: در این مدت از محل اعتبارات مسافرت معظم له به استان بهسازی ۱۰ دهنه چشمه در دستور کار قرار گرفته است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان شمالی اجرای ۲۳۷.۶۵ کیلومتر خط انتقال، ۲۴۷.۳۵ کیلومتر شبکه توزیع، ۱۲ هزار و ۵۰۰ متر شبکه برق و ساخت ۲۰ باب ایستگاه پمپاژ را از دیگر اقدامات انجام شده در راستای مصوبات مسافرت رهبری عنوان کرد.

به نقل کرده وی اعتبار موردنیاز برای تکمیل و به بهره برداری منتقل کردن تمام پروژه ها، ۸۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال است که در صورت تخصیص، به اجرای آن تسریع می بخشد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان شمالی گفت: تاکنون ۴۳۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از اعتبارات مصوب مسافرت رهبر معظم رهبری به استان در بخش آب روستایی تخصیص کشف کرده است.

روشن روان اظهار داشت: در مسافرت معظم له اختصاص ۴۶۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار برای اجرای نقشهای آب و فاضلاب روستایی استان مصوب شد.

وی بابیان اینکه تزریق این میزان اعتبار برای اجرای ۱۹ پروژه نکته موافقت قرار گرفت اضافه کرد: تهیه کرد ۳۷ سیستم تانکر برای آب منتقل کنی به روستاهای شیروان و تهیه کرد ۳۳ سیستم تانکر برای آب منتقل کنی به روستاهای فاروج ازجمله این مصوبه ها است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان شمالی گفت: این مصوبه ها ۸۹ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و ۱۰۰ درصد اعتبارات آن محقق شده است.

وی دفع بهداشتی فاضلاب روستایی طبر از توابع شهرستان جاجرم و دفع بهداشتی فاضلاب روستایی جدید قلعه از توابع شهرستان رازوجرگلان را از دیگر مصوبه ها عنوان کرد و اضافه کرد: اجرای این مصوبه ها نیز ۹۲ درصد پیشرفت دارد.

روشن روان اضافه کرد: ۱۵ پروژه از نقشهای مصوب رهبری، اجرای مجتمع های آب منتقل کنی بوده که اکنون ۸۷ درصد از آن اجراشده است.

*لطفا نظرات خود را در بخش نظر بنويسيد*

گردآوری توسط: ژيان ا.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ای صبا نکهتی از خاک ره يار بيار
««« »»»
ببر اندوه دل و مژده دلدار بيار

۱۳ حلقه چاه برای تأمین آب آشامیدنی روستائیان خراسان شمالی حفر می شود

TT / 41 — TP / 12%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال