رتبه های نخست بانک ملت در بخش پایانه های فروشگاهی


به گزارش صبحانه، روابط عمومی بانک ملت، این بانک با نصب و راه اندازی ۸۴۰ هزار دستگاه پایانه فروشگاهی فعال و سهم ۱۷ درصدی از کل پایانه های نصب شده از سوی نظام بانکی، رتبه اول را در بین بانک ها به خود اختصاص داده است.

در عین حال بر اساس آخرین آمار منتشره رسمی از سوی شرکت شاپرک در تیرماه ۹۵، بانک ملت با داشتن بیش از ۲۵۰ میلیون تراکنش با مبلغی بالغ بر ۳۷۶ هزار میلیارد ریال، سهم حدود ۳۷ درصدی از تعداد تراکنش ها و سهم حدود ۳۵ درصدی از مبلغ تراکنش پایانه های فروشگاهی نصب شده از سوی بانک ها را به دست آورده و در این زمینه ها نیز حایز رتبه نخست در بین تمامی بانک های کشور است.
همچنین شاخص اثربخشی پایانه های فروش بانک ملت، ۱.۶ اعلام شده که این عدد، رتبه اول را برای این بانک به ارمغان آورده است.

شاخص اثربخشی کارتخوان فروشگاهی برابر با نسبت سهم تراکنش های کارتخوان های فروشگاهی فعال هرشرکت از کل، به سهم تعدادکارتخوان های فعال هرشرکت ازکل پایانه ها است.
براین اساس، شرکت به پرداخت ملت با کسب رتبه اول در شاخص مذکور، به نسبت تعداد ابزار کارتخوان فروشگاهی فعال، تعداد بیشتری از تراکنش های بازار را به خود اختصاص داده که نشان می دهد، این شرکت علاوه بر ارائه بهترین کیفیت فنی و سرویس دهی به پذیرندگان، مناسب ترین توزیع پایانه را در سطح کشور داشته است.

[ منبع این خبر سایت صبحانه آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات