زمان ثبت نام و برگزاری آزمون های سراسری سال 96 - 95 اعلام شد


به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) :  سازمان سنجش آموزش کشور روز دوشنبه زمان ثبت نام و برگزاری آزمون های سراسری، کاردانی فنی و حرفه ای، کارشناسی ناپیوسته، کارشناسی ارشد و دکتری را منتشر کرد.
زمان ثبت نام آزمون دکتری 16 تا 22 آذر سال 95 است و ششم اسفند سال 95 نیز آزمون برگزار می شود.
داوطلبان برای آزمون کارشناسی ارشد می توانند از اول تا هفتم دی سال 95 ثبت نام کرده و این آزمون هفت و هشتم اردیبهشت سال 96 برگزار می شود.
آزمون سراسری نیز 19 تا 28 بهمن سال 95 ثبت نام و 15 و 16 تیر سال 96 زمان برگزاری این آزمون است.
زمان ثبت نام و انتخاب رشته دوره فنی و حرفه ای کاردانی نظام جدید نیز 27 تا 31 اردیبهشت سال 96 اعلام است و 13 مرداد سال 96 نیز نتایج اعلام می شود.
برای دوره کارشناسی ناپیوسته نیز داوطلبان می توانند از هفتم تا 13 خرداد سال 96 ثبت نام و انتخاب رشته کنند و نتایج آن 13 مرداد سال 96 منتشر می شود.
داوطلبان برای مشاهده جدول زمانی آزمون های سال 96 - 95 می توانند به سایت سازمان سنجش آموزش کشور http://www.sanjesh.org مراجعه کنند.

[ منبع این خبر سایت شما نیوز می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال