سی‌ان‌ان: کلینتون مناظره دوم را برد


 طبق سنت مرسوم آمریکا پس از هر مناظره نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، درباره برنده مناظره نظرسنجی انجام می‌شود.

«هیلاری کلینتون» و «دونالد ترامپ» نامزدهای دموکرات و جمهوریخواه در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا بامداد دوشنبه در دومین مناظره، دیدگاه‌های خود درباره موضوعات مختلف سیاست داخلی و خارجی را ارائه کردند

با پایان این مناظره، شبکه سی ان ان آمریکا نتیجه یک نظرسنجی درباره برنده مناظره را منتشر کرد. بر اساس نتیجه این نظرسنجی، هیلاری کلینتون با 57 درصد در برابر 37 درصد دونالد ترامپ پیروز شده است.

البته 63 درصد از شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی ابراز داشتند که ترامپ در مناظره دوم، بهتر از آن چیزی که انتظار داشتند عمل کرده است.

نظرسنجی سی ان ان که حامی نامزد دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا است، تنها نظرسنجی اینترنتی صورت گرفته از آمریکایی‌ها نبوده است.

نظرسنجی سایت محافظه‌کار موسوم به «دراج ریپورت«(Drudge Report) اما نتیجه متفاوتی درباره برنده مناظره دوم نامزدهای اصلی ریاست جمهوری آمریکا نشان می‌دهد.

92 درصد از شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی اعتقاد داشتند که نامزد جمهوریخواه مناظره دوم را برنده شده و تنها 7 درصد نامزد دموکرات‌ها را پیروز خواندند.

فارس

[ منبع این خبر سایت ساعت 24 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال