قصه کار کردن سیمکارت آمریکایی در کشورمان ایران


با دیگران به اشتراک بگذارید

ماجرای فعال شدن سیمکارت آمریکایی در ایران

در پی انتشار برخی اخبار مبنی بر همکاری اپراتور ایرانی با یک اپراتور آمریکایی، معاون تجاری اپراتور رایتل نقل کرد: این همکاری تنها در رابطه با سرویس رومینگ بین الملل است.
خبرگزاری مهر – معصومه بخشی پور: در پی انتشار برخی اخبار مبنی بر همکاری اپراتور ایرانی با یک اپراتور آمریکایی، معاون تجاری اپراتور رایتل نقل کرد: این همکاری تنها در رابطه با سرویس رومینگ بین الملل است.
تصویر و عکس داستان فعال شدن سیمکارت آمریکایی در کشورمان

ساسان جباری، معاون تجاری اپراتور سوم تلفن همراه در رابطه با انتشار خبری مبنی بر توافق اپراتور تلفن همراه آمریکایی AT&T با این اپراتور و آنتن دهی موبایل‌های آمریکایی در کشورمان اظهار داشت: موضوع آنتن دهی سیم کارتهای خارجی اپراتورهای طرف قرارداد رایتل، موضوع جدیدی نیست و رایتل برمبنای سرویس رومینگ بین الملل با بیش از ۸۷ کشور و با ۱۲۳ اپراتور موبایل توافق شراکت کند.

وی با بیان اینکه با بهره گیری از سرویس رومینگ مشترکان رایتل می‌توانند در مسافرت به هر ۵ قاره از خدمات رایتل بهره گیرند، اضافه کرد: برعکس این مطلب نیز صادق است و مشترکان اپراتورهای خارجی طرف قرارداد رایتل نیز قادر هستند در کشورمان از خدمات اپراتورهای خود بهره گیرند.

جباری هرگونه قرارداد دیگری را با این اپراتور خارجی رد کرد و نقل کرد: قرارداد رایتل تنها ویژه به رومینگ بین الملل است که مطابق با مجوز سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، این اقدام قانونی است.

به گزارش مهر، امروز برخی اخبار به نقل از رسانه های خارجی انتشار داده شد که در آن اعلام شده است که خطوط تلفن همراه آمریکایی تا همین چندین زمان پیش در کشورمان هیچ گونه سیگنالی نداشت اما هفته گذشته یک سخنگوی شرکت AT&T گزارش کرد که این شرکت برای مشتریان خود که در بر می داری خطوط تلفن همراه آمریکایی هستند با مشارکت یک شرکت محلی ایرانی، خدمات مکالمات صوتی و دیتا ارائه می‌کند.

روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز در این خبر آورده است: پس از توافق شرکت بوئینگ و شرکت ایرباس با کشورمان که ماه گذشته به دست آمد، توافق شرکت AT&T با رایتل، این شرکت را به اولین شرکت آمریکایی تبدیل می‌کند که به مشتریان خود با تلفن همراه آمریکایی در کشورمان خدمات منتقل کنی می‌کند.

—با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى رسانيد—

تهیه از : مژگان ث.

تازه های علمی در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ز کار ما و دل غنچه صد گره بگشود
««« »»»
نسيم گل چو دل اندر پی هوای تو بست

قصه کار کردن سیمکارت آمریکایی در کشورمان ایران

TT / 61 — TP / 18%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال