درب طرف سرنشین را بستم و ایربگ کناری منفجر شد!


به گزارش جام جم آنلاین از خودرو ، سازمان ملی ایمنی ترافیک بزرگراه‌ها گفته که بستن درب خودرو به‌صورت محکم می‌تواند باعث باز شدن ایربگ های کناری یا پرده‌ای در هر دو طرف خودرو شود. یکی از مالکان در این رابطه این‌چنین اظهار داشته: "من درب طرف سرنشین را بستم و ایربگ کناری منفجر شد. به همین سادگی!"

این نیسان ورساهای تحت تأثیر از قضیه ساخت سال 2012 هستند و تحقیقات روی این خودروها تعداد 155 هزار دستگاه را پوشش می‌دهد. تا این لحظه فراخوانی در این رابطه صورت نگرفته اما انتظار می‌رود نیسان که در حال همکاری با ادارات فدرال است کنفرانسی رسمی را به زودی و پیش از آگاه‌سازی مالکان در رابطه با نگرانی‌ها ترتیب دهد.

سخنگوی نیسان طی ایمیلی که به اتونیوز فرستاده این‌گونه گفته است: "نیسان به تأمین ایمنی و امنیت مصرف‌کنندگان و خانواده‌های آن‌ها متعهد است. کمپانی ما تحقیق و استعلامی را از سوی NHTSA در رابطه با مدل ورسای 2012 دریافت کرده است. نیسان فعالانه در حال تحقیق روی این موضوع بوده و مثل همیشه با رگلاتورهای ایمنی همکاری صمیمانه‌ای برای پاسخ به سؤالات دارد."

[ منبع این خبر سایت جام جم آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات