کلینتون برنده شد


به گزارش جام جم آنلاین از مهر، نتایج نظرسنجی های انجام شده پس از دومین مناظره نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نشان می دهد که به رغم عملکرد نسبتاً بهتر دونالد ترامپ در این مناظره، ناظران هیلاری کلینتون را پیروز این مناظره می دانند.

مناظره دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در حالی شب گذشته برگزار شد که نتایج نظرسنجی شبکه خبری سی ان ان حاکی از پیروزی ۵۷ درصدی کلینتون در این مناظره است.

۳۴ درصد از مخاطبان این مناظره ترامپ را برنده مناظره دانسته اند.

همچنین ۶۳ درصد از تماشاگران این مناظره اعلام کردند که ترامپ نسبت به انتظار آنان در قیاس با مناظره گذشته عملکرد بهتری داشته است. این درحالی است که ۳۹ درصد از تماشاگران عملکرد کلینتون را بهتر و قابل قبول تر از حد انتظار دانستند.

دومین مناظره کلینتون و ترامپ شب گذشته به وقت محلی در شهر سنت لوئیس ایالت میسوری برگزار شد.

این مناظره بیشتر تحت تاثیر اظهارات اخیر ترامپ درباره زنان بود.

سی ان ان در بخش دیگری آورده است که این مناظره برای ترامپ بیشتر از کلینتون حائز اهمیت بود، زیرا در صورت عملکرد نامناسب از سوی وی این احتمال وجود دارد که از سوی جمهوریخواهان کنار گذاشته شود.

این در حالی است که کلینتون در مناظره نخست هم پیروز شده بود.

سایت هیل در انعکاس نظرسنجی «یوگاورنمنت» کلینتون را به نسبت ۴۷ بر ۴۲ درصد پیروز معرفی کرد. ضمنا ۵۷ درصد از تماشاگران رفتار و گفتار کلینتون را در این مناظره بیش از ترامپ (۳۱ درصد) برای ریاست جمهوری مناسب ارزیابی کردند.

[ منبع این خبر سایت جام جم آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال