مرغ مینا پسری را تا پای دار برد


به گزارش صبحانه، هشتم مرداد سال 91 مأموران پلیس از جنایتی در منطقه باغستان شهریار با خبر شدند. تیم جنایی پس از حضور در محل، دریافت اهالی قصد دستگیری سارقی را داشتند که او با چاقو پسر جوانی را به قتل رسانده و قبل از فرار از سوی مردم دستگیر شده بود.

پسر 19 ساله پس از انتقال به پلیس آگاهی با اعتراف به جرم خود گفت: کارگر یک شرکت ایزوگام هستم. امروز در مسیر بازگشت به خانه متوجه مرغ مینایی شدم که بالای دیوار کارگاهی نشسته بود. برای شکار آن بالای دیوار رفتم که اهالی متوجه شده و به تصور اینکه من دزد هستم به طرفم حمله کردند. من هم برای دفاع از خود ناخواسته مرتکب قتل شدم.

پسر جوان پس از محاکمه در شعبه 71 دادگاه کیفری استان تهران به قصاص محکوم شد که این حکم به تأیید دیوان عالی کشور هم رسید. اما در حالی که قاتل در یک قدمی چوبه دار قرار داشت، اولیای دم به حرمت ماه محرم قاتل را بخشیدند.

عامل قتل صبح دیروز برای محاکمه از جنبه عمومی جرم در شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستاد و در دفاع از خود گفت: «به‌شدت پشیمانم ضمن اینکه در این مدت در دارالقرآن زندان فعالیت می‌کردم و توانستم رفتار گذشته خود را اصلاح کنم. مادرم در بیمارستان به خاطر سرطان بستری است و تقاضا دارم مرا ببخشید و آزادم کنید تا قبل از مرگ در کنار مادرم باشم.»

به گزارش روزنامه ایران، پس از پایان جلسه دادگاه، قضات وارد شور شدند تا رأی خود را صادر کنند.

[ منبع این خبر سایت صبحانه آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات