هیونگ مین سون بازیکن خطرناک کره جنوبی مقابل ایران


هیونگ مین سون بازیکن خطرناک کره جنوبی مقابل ایران

ایران و کره جنوبی ، هیونگ مین سون
بازی حساس ایران و کره جنوبی با وجود هیونگ مین سون بازیکنی که عملکرد قابل تقدیری دارد حساس تر میشود.
تاریخ انتشار : 19 مهر 1395
بازدید : 121 نفر

عملکرد فوق العاده ی هیونگ مین سون

خط آتش کره جنوبی را باید جدی گرفت. کره ای که طی 3 دیدار 6 گل به ثمر رسانده است تا با فاصله قدرتمندترین خط حمله گروه A رقابتهای انتخابی جام جهانی روسیه را به خود اختصاص داده باشد.

کره ای ها که خاطره خوشی از تقابل با مردان کارلوس کی روش در استادیوم آزادی ایران ندارند این مرتبه قصد دارند تا با استفاده از تجربیات وافر مهاجمانشان طلسم ناکامی های شان در تهران را بشکنند. آن هم با استفاده از هنر مردانی که باید جدی گرفته شوند.
هیونگ مین سون

عکس هیونگ مین سون

 کره مدعی بعد از شکست دادن قطر در خانه به تهران آمده تا با جدی ترین رقیب خود در گروه A رقابتی نفس گیر داشته باشد. اولی اشتلیکه سرمربی آلمانی کره بی تردید افکارش برای رسیدن به دروازه ایران، بیشتر معطوف به یک مهاجم خواهد بود.
مهاجمی 24 ساله از باشگاه تاتنهام. بله! صحبت از هیونگ مین سون (heung min son) 24 ساله است که این روزها به مرد شماره یک خط حمله تاتنهام در لیگ برتر جزیره تبدیل شده است. البته از اردوگاه کره خبر می رسد مین سون مصدوم است و پزشکان کره ای سعی در رساندن وی به بازی با ایران دارند.
هیونگ مین سون مهاجم کره ای تیم فوتبال تاتنهام هاتسپر برای دومین عنوان بهترین بازیکن قاره ی کهن را به خود اختصاص داد.

اگر رضاییان باز نگردد

بهترین عنصر هجومی کره یک گوش چپ زرنگ با سرعت فوق العاده است. به عبارت ساده تر درست جایی که رامین رضاییان از تیم ایران با حرکات رو به جلو خود سعی در کمک به خط آتش ایران می کند؛ کره از بازیکنی بهره می برد که می تواند از خالی شدن جای مدافع راست تیم کی روش نهایت بهره را ببرد.
عملکر هیونگ مین سون
عملکرد مین در سالهای اخیر فوق العاده بوده است. این مهاجم در فصل اخیر لیگ جزیره با شماره 7 سه بازی را به عنوان گوش چپ برای تاتنهام رده دومی انجام داده تا 4 گل به ثمر برساند. سون در 270دقیقه یاد شده 2 گل به استوک سیتی زده و 2 گل به میدلزبرو.
اما این پایان هنر نمایی این گوش چپ کره ای در تاتنهام فصل اخیر نیست. مین در تقابل هفته چهارم تاتنهام برابر ساندرلند اگر چه که گل نزد اما 2 پاس گل داد تا نشان دهد تا چه اندازه آماده است.
این مهاجم همین چند روز قبل پیش از آمدن به اردوی کره، در ایستگاه هفتم لیگ برتر هم با پاس طلایی خود در دقیقه 37 پایه گذار گل دوم تاتنهام برابر منچسترسیتی شد که توسط دله علی به ثمر رسید. هر چند که در بازی یاد شده این بار نه به عنوان گوش چپ که در پست یک مهاجم نوک تمام عیار انجام وظیفه کرد.

به هر تقدیر زدن 4 گل در 4 بازی و ارسال 3 پاس گل طی 360 دقیقه یعنی ثبت عملکردی فوق العاده از یک مهاجم.

مسکو در آتش

قابل توجه اینکه سونگ دو هفته پیش در مسکو هم عصای دست پوچتینو سرمربی آرژانتینی تاتنهام شد.
این مهاجم کره ای در دیدار حساس تاتنهام و زسکا موفق شد با گل دقیقه 71 خود سه امتیاز شیرین از مسکو به تاتنهام به ارمفان بیاورد تا اوضاع تیمش در گروه E با سه امتیازی شدن بهبود پیدا کند. در واقع با گل مین تاتنهام حالا بعد از موناکو روی پله دوم گروه قرار گرفته در حالی که فقط پو بازی انجام داده است.

مین 25 میلیون دلاری

اینکه قیمت حال حاضر مهاجم تیم ملی کره 25 میلیون دلار برآورد می شود هم نکته ای است که باید دلیل آن را در عملکرد قابل تقدیرش دانست.
مین کره ای در فصل 13-2012 بوندس لیگا برای هامبورگ 33 بازی انجام داد تا 12 گل به ثمر برساند. این هافبک مهاجم سریع سپس به بایرلورکوزن پیوست تا طی دو فصل 61 بازی انجام دهد و 22 گل دیگر وارد دروازه تیم های بوندس لیگایی نماید. به این ترتیب مهاجمی که با 10 میلیون دلار از هامبورگ به لورکوزن آمده بود با 25 میلیون دلار راهی تاتنهام شد.

واضح است که یکی از دغدغه های جدی کارلوس کی روش در تقابل با کره کنترل مهاجمی است که به توانایی هایش اشاره شد و شرایطی که در حال حاضر دارد.

مسابقه تیم های ملی فوتبال ایران و کره جنوبی در چارچوب رقابت های انتخابی جام جهانی 2018 روسیه، ساعت 18 روز سه شنبه 20 مهرماه(تاسوعای حسینی) در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود .

هیونگ مین سون بازیکن خطرناک کره جنوبی مقابل ایران

51
منبع : مشرق -/ح

تصاویر برای هیونگ مین سون بازیکن خطرناک کره جنوبی مقابل ایرانگزارش تصاویر
نتیجه تصویری برای هیونگ مین سون بازیکن خطرناک کره جنوبی مقابل ایران

2 ساعت قبل
نتیجه تصویری برای هیونگ مین سون بازیکن خطرناک کره جنوبی مقابل ایران

2 ساعت قبل
نتیجه تصویری برای هیونگ مین سون بازیکن خطرناک کره جنوبی مقابل ایران

1 روز پیش
نتیجه تصویری برای هیونگ مین سون بازیکن خطرناک کره جنوبی مقابل ایران
نتیجه تصویری برای هیونگ مین سون بازیکن خطرناک کره جنوبی مقابل ایران

تصاویر بیشتر برای هیونگ مین سون بازیکن خطرناک کره جنوبی مقابل ایران

هیونگ مین سون بازیکن خطرناک کره جنوبی مقابل ایران – نمناک

namnak.com/بازی-ایران-و-کرهجنوبی-.p37881
رتبه: ۵ – ‏ نقد

۲ ساعت پیش – ایران و کره جنوبی و بهترین بازیکن کره جنوبی و بازی ایران کره جنوبی سه شنبه و هیونگ مین سون کیست و بازی ایران و کره جنوبی در ازادی در نمناک.

خطرناک‌ترین بازیکن کره مقابل ایران +عکس و کارنامه – مشرق

www.mashreghnews.ir/fa/…/خطرناک‌ترین-بازیکنکرهمقابلایران-عکس-و-کارنامه
۶ ساعت پیش – خطرناک‌ترین بازیکن کره مقابل ایران +عکس و کارنامه … سرویس ورزش مشرق – خط آتش کره جنوبی را باید جدی گرفت. … صحبت از هیونگ مین سون (heung min son) ۲۴ ساله است که این روزها به مرد شماره یک خط حمله تاتنهام … برچسب ها: هیونگ مین سون ، سون هیونگ مین ، مهاجم کره ای ، خطرناک ترین بازیکن کره ، ایران و کره …

خطرناک ترین بازیکن کره مقابل ایران +عکس و کارنامه | کره – …

www.ghatreh.com/news/…/خطرناک-ترین-بازیکنکرهمقابلایران-عکس-کارنامه
۴ ساعت پیش – بازیکن تیم کره جنوبی : می خواهیم طلسم شکست مقابل ایران را بشکنیم … از تجربیات وافر هیونگ مین سون طلسم ناکامی های شان در تهران را بشکنند.

هیونگ مین سون بازیکن خطرناک کره جنوبی مقابل ایران – …

jalebnak.com/هیونگمینسونبازیکنخطرناککرهجنوبی-م/
هیونگ مین سون بازیکن خطرناک کره جنوبی مقابل ایران. ۱۹ مهر ۱۳۹۵. هنرسرا – ۷۲۸ در ۹۰. دسته‌بندی‌ها: … گزارش خبرگزاری کره از مهاجمان ترسناک ایران فوتبال ایران.

سون هیونگ مین ستاره خطرناک کره ای ها برای بازی با ایران …

parsfootball.com › اخبار داغ
۱ روز پیش – سون هیونگ مین وینگر تیم ملی کره جنوبی از ناحیه مچ پا مصدوم شده است. … باید دید این بازیکن می تواند خودش را به دیدار حساس با ایران برساند یا خیر. … شکست ناپذیری تیم ملی در آزادی مقابل کره یک دلیل ویژه دارد | خوب بازی نکردن …

هیونگ مین سون بازیکن خطرناک کره جنوبی مقابل ایران – …

seiho.ir/news/276320/
عملکرد فوق العاده ی هیونگ مین سون \n خط آتش کره جنوبی را باید جدی گرفت. کره ای که طی 3 دیدار 6 گل به ثمر رسانده است تا با فاصله قدرتمندترین خط حمله گروه A …

خطرناک ترین بازیکن کره مقابل ایران عکس و کارنامه – …

www.tafsir-news.ir/search/?q=خطرناک+ترین+بازیکن+کره+مقابل+ایران+عکس+و…
… استادیوم آزادی ایران ندارند این مرتبه قصد دارند تا با استفاده از تجربیات وافر هیونگ مین سون … مدافع محروم کره مقابل ایران را بیشتر بشناسید +عکس و کارنامه … تسنیم، بر اساس گزارش رسانه‌های کره‌ای، سون هیونگ‌مین، مهاجم 24 ساله کره جنوبی که در …

خطرناک‌ترین بازیکن کره مقابل ایران +عکس و کارنامه

https://buzdid.ir/post/5383333/?type=my
۶ ساعت پیش – به نظر شما نتیجه بازی ایران و کره جنوبی (سه‌شنبه 20 مهر ساعت 18:00) … از تجربیات وافر هیونگ مین سون طلسم ناکامی های شان در تهران را بشکنند.

شوک به اردوی کره‌جنوبی در آستانه بازی با ایران – شما

shomanews.com/fa/news/808800/شوک-به-اردوی-کره‌جنوبی-در-آستانه-بازی-با-ایران

۱ روز پیش – وینگر تیم ملی کره جنوبی از ناحیه مچ پا مصدوم شده است. … به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : سون هیونگ مین ستاره تیم ملی کره جنوبی و … خطرناک ترین بازیکن این تیم هم به حساب می آید در انتهای بازی با قطر از …

ستاره تاتنهام: ایران بهترین طرفداران را دارد :: ورزش 3

www.varzesh3.com/news/…/ستاره-تاتنهام-ایران-بهترین-طرفداران-را-دا…
۱ روز پیش – سلفی بازی سون هیونگ مین با طرفداران ایرانی … به گزارش “ورزش سه”، کره جنوبی چهارمین حریف ایران در مقدماتی جام … تیم سون هیونگ مین رفته و با این بازیکن تاتنهام که علاقمندان زیادی در ایران داشت عکس های یادگاری انداختند. … بلیند: اشنایدر مقابل فرانسه بازی نمی‌کند … شوخی خطرناک، جریمه بازیکن خاطی(عکس).

ستاره خطرناک کره ای ها برای بازی با ایران مصدوم است؟ – ورزش …

varzesh-24.ir/…/ستاره+خطرناک+کره+ای+ها+برای+بازی+با+ایران+مصدوم…
به گزارش سرویس فوتبال فرتاک ورزشی،سون هیونگ مین ستاره تیم ملی کره جنوبی و باشگاه تاتنهام انگلیس که بدون شک بهترین و خطرناک ترین بازیکن این تیم …. نیست · بازیکن تیم فوتبال ایران:برای پیروزی مقابل کره جنوبی به میدان می رویم …

چگونه ستاره تاتنهام را زنجیر کنیم؟

www.fardanews.com/fa/news/…/چگونه-ستاره-تاتنهام-را-زنجیر-کنیم
۲ روز پیش – بدون شک خطرناک ترین سلاح کره جنوبی برای حمله به ایران، سون هیونگ مین خواهد بود که … بعد از درخشش خیره کننده سون در لیگ برتر و در لباس تاتنهام، بدون شک این بازیکن امید … ارسال از جناح چپ و اشتباه مرگبار مدافعان قطر، توپ را در مقابل جی دونگ وون … سون هیونگ مین که در جریان دیدار هفته گذشته تاتنهام برابر …

ملوان کلاب | پیروزی تیم ملی فوتبال ایران مقابل کره جنوبی …

malavanclub.net/?p=5672
در ادامه موقعیت خطرناک دیگری برای تیم ملی فوتبال ایران نیز به دست آمد که رضا … در دقیقه ۲۲ بازیکن شماره ۷ کره سون هیونگ مین که بازی بسیار خوبی را از خود به …

خطرناک ترین بازیکن کره مقابل ایران +عکس و کارنامه -آکا – …

www.akairan.com/havades-akhbar/…/news201610108165813736.html
۴ ساعت پیش – خطرناک ترین بازیکن کره مقابل ایران +عکس و کارنامه … از تجربیات وافر هیونگ مین سون طلسم ناکامی های شان در تهران را بشکنند. … البته از اردوگاه کره خبر می رسد مین سون مصدوم است و پزشکان کره ای سعی در رساندن وی به بازی با ایران دارند. …. آکاایران: آکا ایران: خبرنگار اهل کره جنوبی که برای دیدار تیم ملی …

تمهیدات ترافیکی پلیس در روز بازی ایران_کره‌جنوبی – همه جو

hamejoo.ir › گوناگون
۲ ساعت پیش – هیونگ مین سون بازیکن خطرناک کره جنوبی مقابل ایران … این که قرار است روز تاسوعا بازی ایران برابر کره در مرحله انتخابی جام جهانی برگزار شود، …

خطرناک‌ترین بازیکن کره مقابل ایران +عکس و کارنامه – خبر زنده

khabarezendeh.com/…/خطرناک-ترین-بازیکنکرهمقابلایران-عکس-و-…
۶ ساعت پیش – کره ای ها که خاطره خوشی از تقابل با مردان کارلوس کی روش در استادیوم آزادی ایران … از تجربیات وافر هیونگ مین سون طلسم ناکامی های شان در تهران را بشکنند. … به نظر شما نتیجه بازی ایران و کره جنوبی (سه‌شنبه 20 مهر ساعت 18:00) چه خواهد شد؟ …. برچسب ها: هیونگ مین سون ، سون هیونگ مین ، مهاجم کره ای ، خطرناک ترین …

خطرناک ترین مهاجم کره به دیدار با ایران می رسد؟ – طاها پخش

www.tahapakhsh.ir/p374731/…/خطرناک-مهاجم-کره-دیدار-ایران-رسد.html
۱ روز پیش – خطرناک، مصدوم، ایران، فوتبال، مهاجم کره اسامی بازیکنان تیم ملی کره جنوبی … سون هیونگ مین، مهاجم خطرناک کره جنوبی در دقیقه 89 بازی با قطر به علت … 5 گل به ثمر رسانده، در پیروزی 3 بر 2 کره مقابل قطر گل برتری تیمش را زد.

ستاره خطرناک کره ای ها برای بازی با ایران مصدوم است؟ | …

www.fartakvarzeshi.ir/…/19093-ستاره-خطرناککره-ای-ها-برای-بازی-با-ا
۱ روز پیش – وینگر تیم ملی کره جنوبی از ناحیه مچ پا مصدوم شده است. … به گزارش سرویس فوتبال فرتاک ورزشی،سون هیونگ مین ستاره تیم ملی کره جنوبی و باشگاه تاتنهام انگلیس که بدون شک بهترین و خطرناک ترین بازیکن این تیم هم به حساب می آید در انتهای بازی با قطر از ناحیه مچ پا … جادوگر چگونه مقابل کره هت تریک کرد؟

هرلحظه، خبر خوب برای ایران و کی روش؛ ستاره کره آماده نیست

harlahze.com/…/خبر-خوب-برای-ایران-و-کی-روش-ستاره-کره-آماده-نیست

۲۳ ساعت پیش – به گزارش نامه نیوز، یکی از خطرناک ترین بازیکنان کره جنوبی سون هیونگ مین است که در لیگ برتر انگلیس با تاتنهام نیز خوش درخشیده است. .

آنا | مصدومیت ستاره کره‌ای‌ها در تهران

www.ana.ir › ورزشی › فوتبال و فوتسال
هیونگ مین سون بازیکن خطرناک کره جنوبی مقابل ایران
X
ایران و کره جنوبی
X
ورزشگاه آزادی
X
جام جهانی 2018
X
کارلوس کی روش
X
مین 25 میلیون دلاری
X
مسکو در آتش
X
لیگ برتر
X
عملکر هیونگ مین سون
X
رامین رضاییان
X
اگر رضاییان باز نگردد
X
هیونگ مین سون
X
عکس هیونگ مین سون
X
عملکرد فوق العاده ی هیونگ مین سون
۱ روز پیش – به گزارش گروه ورزشی آنا، سون هیونگ مین ستاره تیم ملی کره جنوبی و باشگاه تاتنهام انگلیس که بدون شک بهترین و خطرناک ترین بازیکن این تیم هم به حساب … حمید درخشان: کره‌جنوبی از ایران وحشت دارد/ نبود طراح در خط هافبک احساس می‌شود … پیروزی آسان پرسپولیس برابر پارس جنوبی/ تارتار مقابل تیم سابقش …

شوک به اردوی کره‌جنوبی در آستانه بازی با ایران – شما

shomanews.com/fa/…/شوک-به-اردوی-کره‌جنوبی-در-آستانه-بازی-با-ایران
۱ روز پیش – وینگر تیم ملی کره جنوبی از ناحیه مچ پا مصدوم شده است. … به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : سون هیونگ مین ستاره تیم ملی کره جنوبی و … خطرناک ترین بازیکن این تیم هم به حساب می آید در انتهای بازی با قطر از …

هیونگ مین سون بازیکن خطرناک کره جنوبی مقابل ایران | …

www.azarnewsonline.com/post/2412363.html
۱ ساعت پیش – آذر نیوز آنلاین – بازی حساس ایران و کره جنوبی با وجود هیونگ مین سون بازیکنی که عملکرد قابل تقدیری دارد حساس تر میشود. …

اهواز اینفو – نقشه عجیب کره ای ها برابر ایران لو رفت!

ahvaz.info/54489/نقشه-عجیب-کره-ای-ها-برابر-ایران-لو-رفت.html
۲۲ ساعت پیش – اعضای تیم فوتبال کره جنوبی از زمان ورودشان به تهران برای جنجال سازی هر … حتما یادتان می آید؛ ۴ سال قبل که کی روش و بازیکنان چه ماجراهایی را در بازی رفت و برگشت مقابل کره جنوبی داشتند و در … سون هیونگ مین ستاره تیم ملی کره جنوبی و باشگاه تاتنهام انگلیس که بدون شک بهترین و خطرناک ترین بازیکن این …

آشنایی با بازیکنان کره‌جنوبی/ لژیونرهای اروپایی کره در …

4khabar.ir/news/274913
پس از پیروزی ایران مقابل کره جنوبی، کی‌روش در مقابل هزاران تماشاگر کره‌ای، مشت‌های … آلمان هافبک ۳ بازی، یک گل، یک کارت زرد ۵۴ بازی ملی، ۱۷ گل زده سون هیونگ مین ۷ …. جنوبی و باشگاه تاتنهام انگلیس که بدون شک بهترین و خطرناک ترین بازیکن …

شوک به اردوي کره‌جنوبي در آستانه بازي با ايران

surio.rozblog.com/…/شوک-به-اردوي-کرهجنوبي-در-آستانه-بازي-با-ايران….
۱ روز پیش – انگلیس که بدون شک بهترین و خطرناک ترین بازیکن این تیم هم به . … به گزارش مشرق ، سون هیونگ مین ستاره تیم ملی کره جنوبی و باشگاه تاتنهام …. ملی ایران گفت: اردوی خوبی در ارمنستان داشتیم و هدف ما مقابل ازبکستان تنها کسب

ستاره کره‌ای لیگ انگلیس: از ایرانی‌هاخوشم می‌آید | فرهنگ نیوز

www.farhangnews.ir/content/235587
۲۳ ساعت پیش – وینگر تیم‌ملی کره جنوبی اعلام کرد که خود را به بازی با ایران می‌رساند. … به گزارش فرهنگ نیوز؛ سون هیونگ مین بازیکن تیم ملی کره جنوبی و باشگاه تاتنهام انگلیس این روزها ستاره لیگ برتر … من معمولا مقابل تماشاگران زیاد بازی باکیفیتی و خوبی را به نمایش می گذاریم. … چرا دو قطبی سازی در ایران خطرناک است !

شوک به اردوی کره‌جنوبی در آستانه بازی با ایران – مشرق نیوز – …

www.shahrekhabar.com/sport/147599688029342
۱ روز پیش – فیلم/ گل به خودی جالب بازیکن لهستان مقابل دانمارک … به گزارش مشرق، سون هیونگ مین ستاره تیم ملی کره جنوبی و باشگاه تاتنهام انگلیس که بدون شک بهترین و خطرناک ترین بازیکن این تیم هم به حساب می آید در انتهای بازی با قطر …

فدراسیون فوتبال ایران درخواست کره جنوبی را رد کرد – هاب …

https://hubcity.ir/news/120403
۱ ساعت پیش – اعضای تیم ملی فوتبال کره جنوبی هنوز از امکانات و برنامه ریزی فدراسیون فوتبال ایران … هیونگ مین سون بازیکن خطرناک کره جنوبی مقابل ایران.

چگونه ستاره تاتنهام را زنجیر کنیم ؟ – پارست

www.parset.com/…/449384_chagoneh_satareh_tatnham_ra_zanjir_kani…

۲ روز پیش – بدون شک خطرناک ترین سلاح کره جنوبی برای حمله به ایران، سون هیونگ مین خواهد بود که … نفوذ از جناح چپ بازیکنان کره با یک پاس به عقب در پشت محوطه جریمه همراه شد و … ارسال از جناح چپ و اشتباه مرگبار مدافعان قطر، توپ را در مقابل جی دونگ وون قرار داد و … سون هیونگ مین که در جریان دیدار هفته گذشته تاتنهام برابر …

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال