علت عروسی نکردن عمو پورنگ در کلام “داریوش فرضیایی”


با دیگران به اشتراک بگذارید

دلیل ازدواج نکردن عمو پورنگ از زبان “داریوش فرضیایی”

داریوش فرضیایی در برنامه صفر صفر

داریوش فرضیایی حین نقد از برخی سرک کشیدن های بی مبنا به حریم خصوصی هنرمندان در فضای جایزی، از پاسخ به پرسش ازدواج نکردنش بهره گرفت و گفت مردمان باید بیاموزند که در فضای جایزی، اخلاق را رعایت کنند.

داریوش فرضیایی که در برنامه «صفر صفر» با اجرای رشیدپور در شبکه سه حاضر شده بود از فضولی های مردمان در شبکه های اجتماعی به شدت نقد کرد.

تصویر و عکس دلیل مزدوج نشدن عمو پورنگ از زبان “داریوش فرضیایی”

مکالمه ی رضا رشیدپور با داریوش فرضیایی در برنامه صفر صفر

در بخشی از این برنامه وقتی رضا رشید پور از او سؤال کرد که پرسش بینندگان این است که چرا عمو پورنگ ازدواج نمی کند؟ فرضیایی گفت:می توان به این پرسش جواب ندهم؟ رشید پور گفت:حتما. و عمو پورنگ ادامه داد:مردمان ما باید این را آگاهی بدارند و بیاموزند که حریم خصوصی افراد متعلق به خودشان است. اینکه چرا تا امروز ازدواج نکرده ام مطمئنا دلایل شخصی دارد که نیاز نمی بینم به دیگران توضیح بدهم.

او در همین زمینه از برخوردهای بد برخی کاربران صفحات شخصی اش نیز نقد کرد و گفت:لطفا مردمان قضاوت نکنند، اگر من مطلبی درباره اعتقادات شخصی و مذهبی مینگارم نباید بگویند داری ریا می کنی! قرار نیست که برخی سرک کشیدن ها به عنوان نگرانی مطرح شود و متوقع باشیم که من جواب هم بدهم! من قادر هستم مطلبی بنگارم، دیگران نقد کنند اما اهانت نکنند! ما در فضای جایزی اگر نتوانیم اخلاق را رواج بدهیم در فضای قرار می داری که هیچ!

امیر محمد نیز که در نیمه این برنامه به استدیو فرا رسید، از این برخوردهای اهانت آمیز در فضای جایزی به شدت نقد کرد.

بنابراین گزارش، داریوش فرضیایی در خبش دیگری از این برنامه به خاطره دیدار با منوچهر نوذری برای حضور در صداوسیما اشاره کرد و گفت:برای اجرا، پیش منوچهر نوذری تست دادم، وقتی که نوذری از من تست گرفت به من گفت تو قادر نیستی در کارت کامیاب شوی و مرا از اتاق خود بیرون کرد اما من همان زمان برگشتم و نقل کردم که من حرفی برای نقل کردن در کار خود دارم. او ۱۰ سال بعد مرا برای برنامه «صندلی داغ» فرا خواند و من آخرین میهمان بودم و انجا از این گفت که کار مرا دوست دارد.

داریوش فرضیایی ، دلیل مزدوج نشدن داریوش فرضیایی

-براى بالا بردن سطح کيفى سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد-

تهیه کننده: مرواريد ض.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

به ياد شخص نزارم که غرق خون دل است
««« »»»
هلال را ز کنار افق کنيد نگاه

علت عروسی نکردن عمو پورنگ در کلام “داریوش فرضیایی”

TT / 59 — TP / 15%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال