تمهیدات پلیس در شب های تاسوعا و عاشورا


با دیگران به اشتراک بگذارید

تمهیدات پلیس در شب های تاسوعا و عاشورا

جانشین پلیس راهور تهران بزرگ تمهیدات پلیس برای تاسوعا و عاشورای حسینی را تشریح کرد.

تصویر و عکس   تمهیدات پلیس در شب های تاسوعا و عاشورا

سرهنگ حسن عابدی در مکالمه با خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم با اشاره به تمهیدات ترافیکی پلیس برای تاسوعا و عاشورای حسینی در شهر تهران در تشریح این تمهیدات اظهار کرد: با توجه به در پیش ِرو بودن تاسوعا و عاشورای حسینی، پلیس راهور تهران بزرگ نقش ترافیکی مخصوص ای را آماده کرده است که از امشب در سر تا سر شهر تهران به اجرا در فرا خواهد رسید.

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ افزود: در این نقش ترافیکی، ۱۰۰ پرسنل پلیس راهور تهران بزرگ در شب تاسوعا، روز تاسوعا، شب و روز عاشورا و همچنین شام غریبان همکاری خواهند کرد و پوشش ترافیکی کاملی در مناطق گوناگون تهران و به مخصوص در مناطق مرکزی و شمالی شهر خواهند داشت.

وی افزود: همکاران ما با معرفی نقاط پرتردد شهر تهران در این معابر حضور فیزیکی پررنگی خواهند داشت و از تمام تجهیزات پلیس راهور برای خدمت منتقل کنی به عزاداران حسینی بهره خواهیم گرفت.

عابدی با تاکید بر اینکه در هیچ نقطه ای از شهر تهران محدودیت ترافیکی و محدودیت تردد بلند مدت اعمال نخواهد شد گفت: به جز برخی نقاط واقع در منطقه ۱۲ شهر تهران و برخی معابر همچون چهارراه گلوبندک که احتمال ممنوعیت موقتی تردد وجود دارد، سایر معابر شهری پایتخت باز خواهند بود و همکاران ما حضور پررنگی در این معابر خواهند داشت.

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در پایان از عزاداران حسینی درخواست تا با توجه به ترافیک احتمالی در این شب ها حتی المقدور از وسائل نقلیه شخصی بهره نگیرند و رانندگان نیز با توجه به تردد عابرین پیاده در گذرهای شهری، نسبت به آن ها توجه بیشتری داشته باشند تا خدای ناکرده شاهد اتفاقات تلخ نباشیم.

— نظرات شما کاربران عزيز براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود —

نگارنده : شكوفه ک.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

تنت در جامه چون در جام باده
««« »»»
دلت در سينه چون در سيم آهن

تمهیدات پلیس در شب های تاسوعا و عاشورا

TT / 30 — TP / 10%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال