حمایت پویول از حرکت توهین آمیز پیکه


با دیگران به اشتراک بگذارید

حمایت پویول از حرکت توهین آمیز پیکه

خبرگزاری فارس: حمایت پویول از حرکت اهانت آمیز پیکه

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال اسپانیا و بارسلونا از حرکت اهانت آمیز پیکه در بازی شب گذشته حمایت کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، پویول کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال اسپانیا و بارسلونا نقل کرد: در وقت هنرپیشگی من نیز بارها این پیش آمد، مقامات فدراسیون دوست ندارند این حقیقت را قبول کنند که بازیکنان کاتالونیایی خود را به صورت مطلق بازیکن اسپانیا آگاهی نمیدارند و این یک حقیقت است.

وی ادامه داد: من هم بارها با لباس و پیراهن تیم ملی معضل داشتم، رنگ و آرم اسپانیا را چندین مکان لباس و پیراهن حک می کردند و این یک افراط بود، من هم آن را از لباس و پیراهن جدا می کردم، اکنون این موضوع زیر ذره بین رسانه ها قرار گرفته و نباید آن را تا این حد بزرگ جلوه دهیم.

پویول در صفحه توییتر خود نیز پیش از اظهار نظر در رسانه ها نگاشته بود: به این خبرنگار کنجکاو شب به خبر نقل میکنیم و امیدوارم برود استراحت بکند. این همه حاشیه توجه کنی به سود کسی نیست، دست از سر فوتبال بردارید.

تصاویر بازبینی شده نمایان میکنند که پیکه پرچم اسپانیا را از دور آستین خود پاره کرده و این اقدام خشم مردمان اسپانیا را به همراه داشته است. عده ای در این میان می گویند: پیکه از قصد این کار را نکرده که البته این حرف چندان منطقی نیست و پرچم دور آستین به این منظمی سهوا بریده نمی شود!

****ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کاربر عزيز، کمک کنيد****

تهیه کننده: آذرخش س.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

درويش نمی‌پرسی و ترسم که نباشد
««« »»»
انديشه آمرزش و پروای ثوابت

حمایت پویول از حرکت توهین آمیز پیکه

TT / 45 — TP / 19%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال