بیش از ۲۵۱ هزار خانوار استان فارسی در سرشماری اینترنتی شرکت کردند


با دیگران به اشتراک بگذارید

بیش از ۲۵۱ هزار خانوار استان فارسی در سرشماری اینترنتی شرکت کردند

از مجموع یک میلیون و ۵۵۱ هزار و ۴۵۱ خانوار استان فارس تاکنون بیش از ۲۵۱ خانوار آمار و اطلاعات خود را در سامانه ثبت‌نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن ثبت کرده‌اند.

تصویر و عکس   بیش از ۲۵۱ هزار خانوار استان فارسی در سرشماری اینترنتی شرکت کردند

به گزارش سرزه به نقل از خبرگزاری تسنیم ازشیراز، سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۵ در دو مرحله اینترنتی و الکترونیکی (حضوری) به انجام رسانده میشود که مرحله اینترنتی این سرشماری از ۳ تا ۲۴ مهرماه و مرحله حضوری از ۲۵ مهرماه تا ۲۵ آبان ماه به انجام رسانده میشود.

براساس اعلام ستاد مرکزی سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۵ در استان فارس از مجموع یک میلیون و ۵۵۱ هزار و ۴۵۱ خانوار استان فارس تاکنون ۲۵۱ هزار و ۲۱۰ خانوار آمار و اطلاعات خود را در سامانه ثبت نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن به تصویب رسانده اند.

در جدول رده بندی استان ها، استان فارس در بین استان های بزرگ کشور رتبه نخست و در رتبه بندی کشوری در رده هشتم میزان مشارکت قرار دارد.

در کل کشور ۱۲ درصد خانوارها در ثبت نام اینترنتی همکاری کرده اند که معادل ۱۳.۰۳ درصد جمعیت کشور است. میزان مشارکت خانوارهای استان فارس ۱۶.۱۹ درصد معادل ۱۸.۱۳ درصد جمعیت استان بوده است که از میانگین کشوری بالاتر است.

شهرستان های رستم، زرین دشت و فسا به ترتیب بیشترین مشارکت را در سرشماری اینترنتی داشته اند. شهرستان های شیراز، سروستان و مرودشت نیز به ترتیب کمترین میزان مشارکت را در بین شهرستان های استان به خود اختصاص داده اند.

سرشماری حضوری نفوس و مسکن از ۲۵ مهرماه کلید می خورد که براساس اعلام ستاد سرشماری استان فارس برای سرشماری حضوری به ازای هر ۱۳۰۰ خانوار یک مامور سرشماری انتخاب شده است. در بین سوالات سرشماری هیچ پرسشی در رابطه با درآمد و دارایی افراد سؤال نمیشود و همه اطلاعات این سرشمای به صورت محرمانه است و در اختیار هیچ شخصی قرار نمی گیرد بنابراین مردمان با اطمینان خاطر اطلاعات خانوار را پیشنهاد کنند.

-ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کمک کنيد-

نگارنده: سالومه .ی

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دل دادمش به مژده و خجلت همی‌برم
««« »»»
زين نقد قلب خويش که کردم نثار دوست

بیش از ۲۵۱ هزار خانوار استان فارسی در سرشماری اینترنتی شرکت کردند

TT / 37 — TP / 11%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال