مدیرکل جدید هواشناسی مازندران معارفه شد


با دیگران به اشتراک بگذارید

مدیرکل جدید هواشناسی مازندران معارفه شد

مدیرکل تازه هواشناسی مازندران با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان هواشناسی کشور منصوب و معارفه شد.

تصویر و عکس   مدیرکل تازه هواشناسی مازندران معارفه شد

به گزارش سرزه به نقل از خبرگزاری تسنیم از ساری، مهمانی تودیع و معارفه مدیرکل هواشناسی مازندران صبح امروز با حضور داوود پرهیزگار معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواشناسی کشور، معاون عمرانی استاندار گلستان، اعضای شورای حمل و نقل استان و مسئولان استانی صبح امروز در محل اداره کل هواشناسی مازندران به انجام رسانده شد.

علی نبییان در این مهمانی با اشاره به جمعیت ۳.۲ میلیونی مازندران اظهار داشت: مردمان استان میزبان همه مردمان کشور بوده که بخش اعظمی از آنان زائران امام هشتم هستند.

وی اضافه کرد: مازندران متعلق صرف به مازندرانی نبوده و مردمان این استان به عنوان میزبان خدمات خود را به مردمان کشورمان اسلامی پیشنهاد میکنند.

معاون عمرانی استاندار مازندران با اشاره به اینکه هواشناسی قادر هست با خبر دهی به موقع، خدمت رسانی عالی ای را پیشنهاد کند، تصریح کرد: کار در هواشناسی مازندران تعطیلی ندارد و در همه ایام خدمت رسانی موجود بوده است.

نبییان با بیان اینکه اطلاعات هواشناسی در حوزه دریایی قادر هست برای توسعه استان در حوزه های گوناگون نقش داشته باشد، اضافه کرد: امکانات سازمان هواشناسی در مازندران بروزتر شود.

نوربخش داداشی مدیرکل سابق هواشناسی مازندران نیز در این مهمانی با اشاره به نقش موثر اصحاب رسانه استان در آگاهی بخشی اخبار هواشناسی اضافه کرد: حس همدلی و همکاری رویکرد هواشناسی مازندران بوده و کار تیمی در این سازمان مطلوب بوده است.

وی اضافه کرد: هواشناسی مازندران در تمام شاخص های سازمانی رتبه نخست تا سوم را کسب کرده و در حوزه تعلیم نیروهای تخصصی با جدیت پیگیری شده است.

مدیرکل سابق هواشناسی مازندران با اشاره به اینکه شاخص تعلیم اداره کل در سه سال اخیر مطلوب بوده است، تصریح کرد: در حوزه پیش بینی گاز زنی قادر بودیم اطلاعات و پیش بینی های نکته نظر را با خطا کم پیشنهاد کردند.

داداشی با بیان اینکه هواشناسی کاربردی کشاورزی در مازندران توسعه متوازن کشف کرده است، اضافه کرد: در حوزه اقتصاد مقاومتی قادر بودیم نقش آفرینی موثر داشته و در بخش تهک دریایی و جاده ای قادر بوده نقش داشته باشیم.

در این مهمانی با قدردانی از خدمات نوربخش داداشی در زمان مسئولیت چهار ساله، محمد رضا رضوی به سمت مدیرکل تازه هواشناسی مازندران منصوب و معارفه شد.

————————————-

تهیه شده توسط : خسرو ا.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

درآمدی ز درم کاشکی چو لمعه نور
««« »»»
که بر دو ديده ما حکم او روان بودی

مدیرکل جدید هواشناسی مازندران معارفه شد

TT / 76 — TP / 21%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال