سکو های غیرقابل خرید طبقه دوم آزادی؛ شائبه تلاش برای استقبال کم هواداران از دیدار ایران – کره واقعیت دارد؟


به گزارش خبرنگار طرفداری، در حالی که در آستانه دیدار بزرگ مقابل کره جنوبی، طبق ادعای مسئولان بلیط فروشی فدراسیون، مشکلی از بابت فروش بلیط وجود ندارد و طرفداران تیم ملی می‌توانند با خرید آنلاین بلیط بازی ایران – کره، یوزپلنگ ها را در ورزشگاه آزادی همراهی نمایند، یک شائبه عجیب به وجود آمده است.

پس از جنجال های فراوان به وجود آمده مبنی بر مقارن شدن دیدار ایران – کره با شب عاشورای سید الشهدا، در حالی که انتقاداتی برای لغو بازی به گوش می‌رسید، پس از منتفی شدن این امر، شائبه ای ایجاد شد که تلاشی در حال انجام است تا استقبال عظیمی در ورزشگاه از این بازی صورت نگرفته و حتی این بازی مهم ملی، پخش تلویزیونی نشود.

با وجود اینکه این شائبه از مسئولان مربوطه تکذیب شده است، در حالی که تلاش داشتیم بلیط طبقه دوم ورزشگاه را تهیه نماییم، با اخطار سایت بلیط فروشی مواجه شده و نتوانستیم این کار را انجام دهیم. با وجود اینکه هیچ یک از سکو های طبقه بالای آزادی قابل خرید نیستند، سکو های طبقه نخست به راحتی در دسترس بوده و می‌توان آن ها را خریداری نمود.

باید منتظر باشیم و ببینیم واکنش مسئولان به این شائبه چه خواهد بود و سرانجام تکلیف این مسابقه مهم چه خواهد شد.

سکو های غیرقابل خرید طبقه دوم آزادی؛ شائبه تلاش برای استقبال کم هواداران از دیدار ایران - کره واقعیت دارد؟

طبقه اول قابل خرید

سکو های غیرقابل خرید طبقه دوم آزادی؛ شائبه تلاش برای استقبال کم هواداران از دیدار ایران - کره واقعیت دارد؟

طبقه دوم غیر قابل خرید

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال