آمادگی کره جنوبی برای حمله پیشگیرانه به کره شمالی


با دیگران به اشتراک بگذارید

آمادگی کره جنوبی برای حمله پیشگیرانه به کره شمالی

وزارت پاسداری کره جنوبی امروز دوشنبه از آمادگی ارتش این کشور برای حمله پیشگیرانه اتمی به کره شمالی گزارش کرده است.

تصویر و عکس   آمادگی کره جنوبی برای حمله پیشگیرانه به کره شمالی

به گزارش سرزه به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از خبرگزاری یونهاپ، سخنگوی وزارت پاسداری کره جنوبی اعلام کرد: ارتش کره جنوبی آماده است تا یک حمله اتمی پیشگیرانه را علیه هرگونه حمله قریب الوقوع کره شمالی به انجام رساند.

مقامهای ارتش کره جنوبی هفته گذشته تاکید کردند که نیروهای مسلح این کشور را در حالت آماده باش کامل گذاشته اند چرا که علامت هایی از آمادگی کره شمالی برای انجام یک امتحان اتمی دیگر و یا شلیک یک موشک بالستیک وجود دارد.

سخنگوی وزارت پاسداری کره جنوبی به خبرنگاران نقل کرد: به چشم مییاید کره شمالی برای انجام یک اقدام تحریک آمیز دیگر در روز دوشنبه تهیه میشود.

کره شمالی هفتاد و یکمین سالگرد تشکیل حزب کارگران را ضیافت می گیرد. کره شمالی معمولا از تاریخ های اصلی برای نمایان کردن قدرت ارتشی اش بهره میگیرد.

کره شمالی در سال ۲۰۰۶ میلادی نخستین امتحان اتمی را انجام داد و از وقت تاکنون حین رد قطعنامه های شورای امنیت، برنامه های اتمی و موشک بالستیک خود را توسعه داده است.

در ماه ژانویه کره شمالی چهارمین امتحان اتمی را انجام داد و ماه گذشته نیز پنجمین و بزرگترین امتحان اتمی را به انجام رسانده است.

— با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى نماييد —

نگارش توسط : رامتين م.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آن زمان کرزوی ديدن جانم باشد
««« »»»
در نظر نقش رخ خوب تو تصوير کنم

آمادگی کره جنوبی برای حمله پیشگیرانه به کره شمالی

TT / 53 — TP / 23%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات