زنجان، میزبان رویداد کارآفرینانه دانشجویی و ایرانی «اکسیر»


با دیگران به اشتراک بگذارید

زنجان، میزبان رویداد کارآفرینانه دانشجویی و ایرانی «اکسیر»

تصویر و عکس زنجان، میزبان رویداد کارآفرینانه دانشجویی و ایرانی «اکسیر»
سیناپرس: رویداد استارت آپی ایرانی در حوزه صنایع خلاق و فرهنگی با عنوان «اکسیر» حول محور مدیریت شهری و جهانگردی ابتدای آبان ماه توسط سازمان دانشجویان و معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی زنجان به انجام رسانده میشود.

رویداد کارآفرینانه ایرانی مخصوص دانشجویان با عنوان اختصاصی «اکسیر» به همت معاونت پژوهشی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی طراحی شده و در اولین گام در باشگاه علمی و فرهنگی دانشجویان جهاد دانشگاهی زنجان به انجام رسانده میشود. این رویداد استارت آپی با نظارت محتوایی ستاد تکنولوژیهای نرم و هویت ساز معاونت علمی ریاست جمهوری و با مطالعه رویدادهای گوناگون دنیاای ودر نظر گرفتن نقاط ضعف و قدرت تجربیات داخلی طراحی شده و نمونه مدل طراحی شده به دانشجویان و فارغ التحصیلان این امکان را می دهد که بتوانند به یک ایده بکر و ناب دست کشف کنند و پس از آن در راستای ترویج همکاری های تیمی با دانشجویان دیگر بهره گیرند.

همچنین تبدیل ایده به یک کسب و کار نوپا با توانایی اجرا و جذب برای سرمایه گذاران با نگاه مخصوص به مساله آموزش از جمله ویژگی های «اکسیر» است و بر همین اساس رویداد استارت آپی اکسیر با محوریت موضوعات «مدیریت شهری» و «جهانگردی» به‌صورت مشترک توسط باشگاه علمی و فرهنگی دانشجویان جهاددانشگاهی زنجان و معاونت پژوهشی سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی پنجم و ششم و هفتم آبان ماه سال جاری در زنجان به انجام رسانده میشود.

در این برنامه شرکت‌کنندگان با قرار گرفتن در فضای مشترک کارآفرینانه به فعالیت هم وقت با خلاقیت می‌پردازند و در فضای کار تیمی با روش‌ها و ابزارهایی که آموخته‌اند به ایده‌پردازی و ارزیابی ایده و طراحی یک ارزش قابل پیاده‌سازی و سودمند توجه کرده و در نهایت نتایج کار خود را به داوران ارائه می‌کنند.

همه دانشجویان سطوح گوناگون رشته‌های مهندسی، مدیریت، علوم‌انسانی و هنر در استان می‌توانند در رویداد استارتاپی «اکسیر» زنجان شرکت کنند. همچنین برای آشنایی شرکت‌کنندگان با مفاهیم پایه، دوره تعلیمی یک‌روزه‌ای در قالب پیش‌رویداد در ۲۸ برج مهر به انجام رسانده خواهد شد.

معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی، ستاد تکنولوژیهای نرم و هویت ساز معاونت علمی ریاست جمهوری، شهرداری زنجان، اداره‌کل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان، اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و جهانگردی استان زنجان و سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاددانشگاهی زنجان، از دیگر نهادهای به انجام رساننده این رویداد علمی هستند.

به گزارش روابط عمومی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی، علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه iranelixir.ir مراجعه نمایند.

**براى مشاهده مطالب مرتبط به بالای مطلب رجوع کنيد**

نگارش: فرنگيس ض.

تازه های علمی در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

تو همچو صبحی و من شمع خلوت سحرم
««« »»»
تبسمی کن و جان بين که چون همی‌سپرم

زنجان، میزبان رویداد کارآفرینانه دانشجویی و ایرانی «اکسیر»

TT / 48 — TP / 12%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال