معاون رگولاتوری: ارسال اس ام اس فراوان با خط موبایل شخصی مسدود می شود


با دیگران به اشتراک بگذارید

معاون رگولاتوری: ارسال پیامک انبوه با سیم کارت شخصی مسدود می شود

توانایی ارسال پیامک تمامی سیم کارت هایی که به صورت شخصی برای سایر مشترکان پیامک انبوه بازرگانی ارسال می کنند، مسدود می شود.
حسین فلاح جوشقانی با اعلام این خبر نقل کرد: با افتتاح سامانه غیر فعال سازی دریافت اس ام اسهای بازرگانی (سامانه ۸۰۰)، برخی اس ام اسهای بازرگانی از طریق شماره های شخصی برای مشترکان ارسال می شود که باعث نارضایتی مردمان شده است.
معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی با اشاره به اینکه براساس مصوبه شورای مناسب فضای جایزی، خدمات پیامک انبوه، خدماتی است که پیامک ها از طریق فرستنده مشخص و از طریق شبکه های ارتباطی بدون خواست قبلی کاربران و توجه کرد هزینه توسط آنان گرفته میشود و جنبه بازرگانی و خبر دهی دارد، اضافه کرد: ارسال پیامک بازرگانی از شماره های شخصی از مصادیق پیامک انبوه بوده و طبق مصوبه شورای مناسب فضای جایزی، ارایه کنندگان خدمات ارتباطی باید امکان فعال سازی و یا غیر فعال نمودن دریافت اس ام اسهای انبوه از این طریق را برای کاربران فراهم کنند.
وی تصریح کرد: بر همین اساس رگولاتوری اپراتورها را ملزم کرده است تا وقت ایجاد این امکان برای کاربران، در صورتیکه مشترکان از طریق سیم کارت شخصی خود به ارسال پیامک انبوه بازرگانی اقدام کنند، امکان ارسال پیامک آنها مسدود شود.
او درباره رفع مسدودسازی ارسال پیامک سیم کارت های شخصی نقل کرد: بعد از ایجاد امکان فعال سازی و غیر فعال سازی دریافت پیامک انبوه برای کاربران و تایید رگولاتوری، بعد از خبر دهی، امکان گشودن توانایی ارسال پیامک انبوه برای این دسته از سیم کارت های مشترکان فراهم می شود.

– با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى رسانيد –

نگارش : بامشاد ا.

مخابرات در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در بزم دور يک دو قدح درکش و برو
««« »»»
يعنی طمع مدار وصال دوام را

معاون رگولاتوری: ارسال اس ام اس فراوان با خط موبایل شخصی مسدود می شود

TT / 44 — TP / 16%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال