اختیارات ولی فقیه در خارج از مرزهای جغرافیایی بررسی می شود


با دیگران به اشتراک بگذارید

اختیارات ولی فقیه در خارج از مرزهای جغرافیایی بررسی می شود

نشست پاسداری پایان نامه سطح سه حوزه علمیه خراسان با عنوان «اختیارات ولی فقیه در خارج از مرزهای جغرافیایی»، ۲۲ مهر در مدرسه علمیه نرجس(س) به انجام رسانده میشود.

تصویر و عکس اختیارات ولی فقیه در خارج از مرزهای جغرافیایی چک میشود

به گزارش خبرگزاری «حوزه»از مشهد، نشست دفاعیه اکرم حیدری، طلبه سطح سه حوزه علمیه خراسان با موضوع «اختیارات ولی فقیه در خارج از مرزهای جغرافیایی» 22 مهر در مدرسه علمیه نرجس(س) به انجام رسانده میشود.

حجت الاسلام محمد علی سائلی به عنوان استاد راهنما و حجت الاسلام محمدرضا علمی به عنوان استاد مشاور تدوینگر این پایان نامه را راهنمایی و هدایت کرده اند.

گفتنی است، نشست دفاعیه پایان نامه سطح سه حوزه علمیه خراسان با موضوع«اختیارات ولی فقیه در خارج از مرزهای جغرافیایی» با داوری حجت الاسلام علی اکبر نوایی ساعت ۷:۱۵ صبح پنجشنبه ۲۲ مهرماه در مدرسه علمیه نرجس(س) به انجام رسانده میشود.

گفتنی است، طلاب برادر و خواهری که سطح سه را در حوزه علمیه خراسان به پایان برده و حائز شرایط باشند، قادر هستند بعد از تعیین و تایید موضوع، نسبت به نگاشتن پایان نامه اقدام کنند. حضور هر تدوینگر پایان نامه سطح سه این حوزه در سه نشست پاسداری پایان نامه یکی دیگر از شرایطی می باشد که برای تدوینگران انتخاب شده است.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال