http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

ترامپ هرشب کتاب صحبت های آدولف هیتلر را میخواند!+عکس و تصویر

ترامپ هرشب کتاب صحبت های آدولف هیتلر را میخواند!+عکس و تصویر

با دیگران به اشتراک بگذارید

دونالد ترامپ هرشب کتاب سخنرانی آدولف هیتلر را میخواند!+عکس

آقای دونالد ترامپ

همسر سابق آقای دونالد ترامپ کاندیدای انتخابات جلو رو در کشور آمریکا نقل کرده بود که ترامپ نسخه‌ای از کتاب سخنرانی آدولف هیتلر دیکتاتور نازی را در خانه دارد و هر شب قبل از استراحت کن بخشی از آن را می‌خواند. حال بعد از چندین ماه در واکنش به این خبر کتاب سخنرانی‌های هیتلر با عکس ترامپ روی جلد انتشار داده شده است.

 به نقل از گاردین ،عکس و تصویری تازه از آقای دونالد ترامپ که دست خود را به علامت سلام به دیگران، به رسم نازی‌ها، بالا آورده است روی جلد چاپ تازه سخنرانی‌های آدولف هیتلر جا خوش کرده است.

عکس آقای دونالد ترامپ هرشب کتاب سخنرانی آدولف هیتلر را میخواند!+عکس

انتشارات Ishi press International این تصویر را روی اولین صفحه جلد اول کتاب و پشت جلد دوم سخنرانی‌ها چاپ کرده است. این انتشارات اعلام کرد شباهت‌های زیادی چون طرز صحبت کردن و موجود نبودن منطق در توجیه نظرات در این دو نفر وجود دارد؛ «این دو هیچ وقت به اشتباه خود اذعان نکرده و نمی‌کنند، هیچ وقت نیز حرف خود را پس نگرفته و نمی‌گیرند. به انتقادات با اهانت و افترا پاسخ می‌دهند. از زبان سخیفی برای سخن نقل کردن بهره می‌برند که حتی افراد بی‌سواد و یا حتی کسانی که هیچ تحصیلاتی ندارند متوجه سخنان این دو می‌شوند.»

این انتشارات در پشت جلد این کتاب چنین نگاشته است: با مطرح شدن آقای دونالد ترامپ  به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری بار دیگر کتاب سخنرانی‌های هیتلر نکته توجه قرار گرفت زیرا ایوانا ترامپ همسر سابق او گفت: ترامپ کتاب سخنرانی‌های هیتلر را در خانه نگهداری می‌کند و هر شب قبل از استراحت کن آن را می‌خواند.

بعد از این داستان ماری برنر با ترامپ گفت و گو کرد و او گفت ماری دیویس، یکی از دوستان وی که یهودی است این کتاب را به او هدیه داده است و خواندن آن را تکذیب کرد. من این کتاب را ندارم ،اما اگر هم به این سخنرانی‌ها دسترسی داشتم آن را نمی‌خواندم چون علاقه‌ای به رهبر نازی‌ها ندارم.

بعد از آن برنر خبرنگار مصاحبه‌ای با دیویس به انجام رساند. او در این گفت و گو گفت: من کتابی درباره هیتلر به او دادم،اما کتاب «نبرد من» نگاشته رهبر نازی‌ها نبود. من کتاب سخنرانی‌های او را به دونالد دادم. احساس می‌کردم امکان می دارد برای او جالب باشد. من با او دوست هستم ،اما یهودی نیستم.

برنر در مقاله خود اعلام کرد به نظر او ترامپ علاقه‌ای به تاریخ ندارد و کتاب‌های تاریخی نمی‌خواند و احتمالا دلیل علاقه او به این کتاب قدرت شعاردهی و رفتار خود هیتلر است.

سام اسلوآن مدیر انتشارات Ishi press International در این باره به «هافینگتون پست» گفت: «وقتی کتاب سخنرانی‌های هیتلر در سال ۱۹۴۱ منتشر شد عکس و تصویری در پشت جلد وجود نداشت و صفحه پشت خالی بود. به همین دلیل بر آن شدم برای تبلیغ بیشتر کتاب عکس و تصویری در صفحه پشت انتشار دهم.»

انتشارات «هافینگتن پست» لو داد تصویر به کار رفته در این عکس مربوط به روزنامه «اخبار فیلادلفیا» و وقتی است که آقای دونالد ترامپ آن سخنرانی سرشناس را درباره اخراج همه مسلمانان از آمریکا به انجام رساند و همه مردمان را متعجب کرد.

«فیلادلفیا» با انتشار این عکس عنوان «پیشوای تازه» را برای خبر خود برگزید. لقب «پیشوا» پیش از این برای رهبران سیاسی چون هیتلر، موسولینی، استالین، فرانکو، و کیم ایل سونگ بهره گرفته شده است. البته این لقب در آغاز به خود آدولف هیتلر نسبت داده شده است.

ایبنا

– نظرات شما کاربران عزيز براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود –

گردآوری توسط : بنفشه ب.

مطالب جالب و شگفت انگیز در بخش سرگرمی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

زاهد خام که انکار می و جام کند
««« »»»
پخته گردد چو نظر بر می خام اندازد

ترامپ هرشب کتاب صحبت های آدولف هیتلر را میخواند!+عکس و تصویر

TT / 96 — TP / 18%

با دیگران به اشتراک بگذارید

منبع: سرزه
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
قیمت آپارتمان های نقلی در تهران + جدول
قیمت های نجومی پرواز مشهد -نجف
رامبد جوان و نگار جواهریان در لباس عروس و داماد!
موارد شخصی سازی جدید سلاح های بازی Destiny معرفی شد
دولت برای انتخابات پیش‌رو آمارسازی می‌کند/ صحبت‌های رئیس جمهور و وزیر اقتصاد متناقض است
استخدام دستیار دندانپزشک خانم بصورت تمام وقت
کلکسیون زنانه D&G ماجولیکا الهام گرفته شده از طرح گل ها
زنده شدن زن ایرانی کشته شده در فاجعه منا بعد از یک سال
ستم بر «آزادگان» پایان یابد
تجارت عالیجناب «ضراب» از داخل زندان!
بازگشت 12 بازیگر ایرانی شبکه «جم» به کشور
خواستگاری داور معروف لیگ برتر از داور زن آلمانی!
در دانشگاه آزاد کرج چه خبر است؟/ از رابطه جنسی انسان و حیوان تا پارتی‌بازی برای استخدام عموزاده رئیس
استخدام بانک ها (آگهی استخدام تمام بانکها)
اگر لب‌های خوش‌رنگ و درخشان میخواهید کلیک کنید
تجارت عالیجناب «ضراب» از داخل زندان!
تصمیم‌های پست برای سرویس‌ عادی
بهنوش بختیاری روی تخت بیمارستان +عکس
جمشید مشایخی پس از 60 سال سیگار را ترک کرد
هیأت انتخاب بخش مستند جشنواره فیلم وحدت اسلامی معرفی شدند
تبلیغات