دوره چهل و پنجم طرح “ضیافت ملکوت” در مشهد برگزار شد


با دیگران به اشتراک بگذارید

دوره چهل و پنجم طرح “ضیافت ملکوت” در مشهد برگزار شد

چهل و پنجمین دوره نقش جشن ملکوت با حضور ۱۰۰ خانواده طلاب جدید ملبس شده در مشهد به انجام رسانده شد.

تصویر و عکس دوره چهل و پنجم نقش

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از مشهد، حجت الاسلام متقی نژاد، با اشاره به اینکه دفتر امور تربیت اخلاقی معاونت نقش‏هایی را در زمینه ترویج و توسعه فرهنگ دینی برنامه ریزی کرده و در دست اجرا دارد، روند ملبس شدن طلاب را مدنظر گذاشت و نقل کرد: معاونت تهذیب با همکاری مرکز خدمات حوزه در راستای حمایت و تشویق طلاب برای امر مقدس تلبس، و برای تکریم خانوادهای آنان، هدیه ای را در قالب مسافرت به مشهد مقدس برای طلابی که کامیاب به اخذ مجوز تلبس می گردند، انتخاب کرده است.

وی تصریح کرد: این اردو سه روز بوده و در آن برنامه های گوناگونی برای طلاب در راستای ارتقای سطح معنویت ، زیان شناسی مسایل روز و آشنایی با مهارت های زندگی برگزار می گردد.

حجت الاسلام متقی نژاد با بیان اینکه، این اردو در حال حاضر برای طلابی که از سال گذشته کامیاب به امر تلبس شده اند برگزار می گردد، خاطرنشان ساخت: چهل و پنجمین دوره نقش جشن مهر با حضور ۱۰۰ خانواده در مشهد مقدس به انجام رسانده شد.

مدیر برنامه ریزی اداره تلبس معاونت تهذیب حوزه های علمیه، با بیان اینکه در این دوره طلاب و خانواده های آنان از حضور اساتید توانمند و برجسته حوزوی کشور بهره مند شدند، اذعان داشت: در این دوره خانواده های حوزوی نیز با برخی از مسایل تربیتی اسلامی آشنا گردیدند.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات