سرشماری اینترنتی ۱۰ میلیونی شد


به گزارش صبحانه، امیدعلی پارسا افزود: تعداد جمعیت ثبت نام شده تا این ساعت نیز 10 میلیون و 29 هزار نفر است.

وی اعلام کرد که استان های بوشهر، خراسان جنوبی، یزد، کردستان و هرمزگان بیشترین مشارکت را در سرشماری اینترنتی داشته اند.

وی افزود: چهارمین مرحله قرعه کشی برای جایزه 10 میلیون ریالی امروز برگزار و 100 نفر از خانوارهای دیگر انتخاب می شوند.

رئیس مرکز آمار ایران گفت: در روزهای تاسوعا و عاشورا، وبگاه سرشماری مرکز آمار ایران باز است و همه شهروندان می توانند نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

وی اظهار داشت: هدف گذاری انجام شده برای ثبت نام اینترنتی خانوارهای ایرانی در این مرحله، هشت میلیون و ٨٨١ خانوار و سهم هر استان نیز تعیین شده است.

سرشماری اینترنتی تا 24 مهرماه جاری در کشور ادامه دارد و چنانچه 35 درصد مردم در سرشماری اینترنتی مشارکت کنند، جمهوری اسلامی ایران در شمار کشورهای توسعه یافته به لحاظ آماری قرار می گیرد.

براساس برنامه ریزی مرکز آمار، از 25 مهر تا 25 آبان ماه سرشماری عمومی نفوس و مسکن که هشتمین دوره آن است را به روش حضوری با تبلت انجام می شود.

مرکز آمار اعلام کرده است خانوارها پس از ثبت نام در سامانه اینترنتی، کد دریافتی را حفظ کنند تا هنگام مراجعه مامور سرشماری به درب منزل آنها با ارایه کد، دیگر به سرشماری حضوری نیازی نداشته باشند.

براساس برنامه ریزی انجام شده، هزار تن از افرادی که در سرشماری اینترنتی مشارکت کنند با انجام قرعه کشی از جایزه 10 میلیون ریالی برخوردار می شوند.

خانوارها می توانند در مدت تعیین شده اطلاعات خود را از طریق سامانه اینترنتی www.sarshomari95.ir وارد کنند. /ایرنا

براساس پیش بینی انجام شده، نتایج اولیه سرشماری امسال یکم تا پانزدهم دی ماه امسال و نتایج تفصیلی آن مردادماه 1396 منتشر می شود.

[ منبع این خبر سایت صبحانه آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال