استقبال خوب از کره ای ها در شهرقدس/ ترمه شاگردان اشتیلیکه را شاد کرد+ تصاویر


با دیگران به اشتراک بگذارید

استقبال خوب از کره ای ها در شهرقدس/ ترمه شاگردان اشتیلیکه را شاد کرد+ تصاویر

خبرگزاری فارس: استقبال خوب از کره‌ای‌ها در شهرقدس/ ترمه شاگردان اشتیلیکه را شاد کرد+ تصاویر

سایت DIODEO کره جنوبی گزارش جالبی از تمرین روز پیش تیم ملی این کشور در ورزشگاه شهدای شهر قدس مخابره کرده است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، تمرین روز پیش تیم ملی فوتبال کره جنوبی که روز اول در ورزشگاه آرارات به انجام رسانده شده بود دیشب در زمین شهدای شهرقدس انجام شد که این موضوع در رسانه های کشور کره جنوبی بازتاب مخصوص ای داشت.

به گزارش سایت کره ای DIODEO که حاصل مشاهدات خبرنگار خود را انتشار داده است فرا رسیده که از مهمان نوازی مردمان شهرقدس شگفت زده شده اند و حتی بنری به زبان انگلیسی در ورزشگاه نصب شده بود که در آن به اعضای تیم ملی کره جنوبی بابت حضور در شهر قدس تبریک نقل شده بود. این مهمان نوازی از نظر خبرنگار کره ای غیرمنتظره و غافلگیرکننده بوده است.

در این گزارش فرا رسیده که ورزشگاه شهدای شهر قدس در حاشیه تهران پایتخت کشورمان قرار دارد و حدود ۴۰ کیلومتر از هتل محل اقامت کره ای ها با این ورزشگاه مسافت وجود دارد که ایده آل و نرمال نیست.

طبق این گزارش تیم ملی کره جنوبی ابتدا در ورزشگاه آرارات تمرین کرده بود اما تمرین دوم در شهرقدس و در مجاورت چند کارخانه انجام شده است و این در حالی است که هر دو زمین تمرین کره ای ها با محل اقامت و حتی فرودگاه مسافت موزونی ندارد.

در این رسانه کره ای فرا رسیده که به خاطر نبود کیفیت زمین ورزشگاه آرارات تمرین اول را از دست داده اند اما کره ای ها از تمرین در ورزشگاه شهرقدس ابراز رضایت کردند چرا که چمن و امکانات این ورزشگاه نکته تأیید آنها بوده است. البته از آنجایی که آخرین تمرین کره جنوبی طبق قانون در زمین عمده بازی که همان ورزشگاه آزادی است به انجام رسانده خواهد شد به همین دلیل آنها از تمرین در این زمین استقبال کردند هر چند که در این سایت فرا رسیده این روزها شیعیان تهران در حالی سوگواری برای شهدای واقعه کربلا هستند.

خبرنگار سایت DIODEO همچنین از هدایایی که شب گذشته به اعضای تیم ملی کره جنوبی داده شده تقدیر کرده و آن را ستوده است.

در شهر قدس به اعضای تیم ملی کره جنوبی ترمه هایی به عنوان هدیه داده شده که این رسانه کره ای آن را یک صنایع دستی که نقش های خوشگلی بر روی آن قرار دارد عنوان کرده است.

همچنین خبرنگار کره ای از چند راهنما که به کره ا ی ها مراکز تهیه کرد در سطح شهر تهران را نمایان کردند ابراز رضایت کرده است.

تمرین کره در شهرقدس در پانزده دقیقه ابتدایی برای خبرنگاران و هواداران باز بود و به همین دلیل خبرنگاران کره ای عازم تهران در این تمرین حضوری فعال داشتند.

این خبرنگار کره ای در گزارش خود آورده که در وقت اهدای ترمه های یادگاری مسئولان ایرانی خواست گرفتن تصویر و عکس یادگاری داشتند که این موضوع با موافقت مسئولان کره جنوبی همراه بود.

همچنین جانگ هیونگ سو بازیکن تیم ملی کره از این هدیه ابراز خوشنودی کرد و حتی بعد از دیدن، آن را پسندیده بود.

————————————————-******

گردآوری از: توانا ق.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ز خوف هجرم ايمن کن اگر اميد آن داری
««« »»»
که از چشم بدانديشان خدايت در امان دارد

استقبال خوب از کره ای ها در شهرقدس/ ترمه شاگردان اشتیلیکه را شاد کرد+ تصاویر

TT / 58 — TP / 11%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال