خاطره پوران درخشنده با مرحوم خسرو شکیبایی


با دیگران به اشتراک بگذارید

خاطره پوران درخشنده با خسرو شکیبایی

پوران درخشنده روز پیش مهمان برنامه خندوانه بود و در این برنامه با تعریف کردن فراموش نا شدنی از زنده یاد خسرو شکیبایی یادی از این هنرپیشه فقید سینمای کشورمان کرد.

زمانی رامبد جوان جدید تولد این کارگردان اشاره کرد او به یاد خسرو شکیبایی افتاد و با اشاره به همزمانی روز تولدش با روز تولد این هنرپیشه گفت:«او آنقدر هنرمند بود و نگرانی داشت که زمانی مثل خود مردمان می شد نقل میکرد من حضور می دارم. با تمام عشق همیشه فعالیت میکرد.»

پوران درخشنده در خندوانه

تصویر و عکس خاطره پوران درخشنده با خسرو شکیبایی

او اضافه کرد:در فیلم عبور از غبار در یک صحنه همه چیز آماده بود و سرما و برف داشت بیداد می کرد که یک دفعه خسرو غیبش زد. من هم خیلی عصبی که چرا خسرو نیست. پس از مدتی فرا رسید و پلان را گرفتیم. باید از روی پلی رد می شد که روی آن چندین بار می بایست زمین می خورد. زمانی که شروع کرد به دویدن دیدم چه صدای خوبی فرا میرسد. رفته بود پول تهیه کند جمع کرده بود و ریخته بود توی جیب هایش تا نقش زنده تر شود و من همین جور پشت دوربین اشک می ریختم. زمانی کار به پایان رسانده شد رفتم و از او تشکر کردم. بابت این که چنین کار ارزشمندی به انجام رسانده است. »
این کارگردان ادامه داد:« او پیش از هر چیز انسان بود و برای من که با ستاره شدن همیشه مخالفم، به نظرم این مورد یک هنرپیشه پیش از ستاره بودن، انسان باشد، بسیار اصلیتر است.»
سری جدید برنامه خندوانه به کارگردانی و اجرای رامبد جوان هر روز در ماه مبارک رمضان قبل از افطار روی آنتن شبکه نسیم میرود و میزبان چهره های کامیاب در زمینه های گوناگون میباشد.

پوران درخشنده ، خاطره پوران درخشنده از خسرو شکیبایی

****براى بالا بردن سطح کيفى، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد****

نگارش از: آزيتا و.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

تو خود چه لعبتی ای شهسوار شيرين کار
««« »»»
که در برابر چشمی و غايب از نظری

خاطره پوران درخشنده با مرحوم خسرو شکیبایی

TT / 49 — TP / 17%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال