قالیباف از ارائه مستندات املاک شهرداری به وزارت کشور استقبال کرد


با دیگران به اشتراک بگذارید

قالیباف از ارائه مستندات املاک شهرداری به وزارت کشور استقبال کرد

وزیر کشور با بیان اینکه جلسه‌ای را با شهردار تهران درباره املاک شهرداری به انجام رسانده است، نقل کرد: آقای قالیباف از ارائه مستندات اخبار مطرح شده در خصوص املاک شهرداری به وزارت کشور استقبال کرده است.

تصویر و عکس   قالیباف از ارائه مستندات املاک شهرداری به وزارت کشور استقبال کرد

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»؛ عبدالرضا رحمانی فضلی ظهر امروز در حاشیه جلسه شورای اجتماعی درباره بررسیهای وزارت کشور نسبت به املاک شهرداری تهران اظهار کرد: درباره موضوع املاک شهرداری تهران نشستی را با آقای قالیباف به انجام رساندیم و موضوعات گوناگون در این رابطه مطرح شد.

وی ادامه داد: شهردار تهران ابراز علاقه کرده تا از طریق شهرداری مستندات ضروری به وزارت کشور ارائه شود تا بررسیهای ضروری صورت پذیرد.

وزیر کشور تصریح کرد: دولت، وزارت کشور را موظف کرده تا بررسیها درباره مسئله املاک شهرداری را به انجام رسانیم و گزارش آن را به دولت ارائه کنیم که البته این موضوع در حال انجام است.

چهارمین دیدار اعضای شورای اجتماعی با رهبر معظم انقلاب

رحمانی فضلی از چهارمین دیدار اعضای شورای اجتماعی و مسئولان دستگاهها برای ارائه گزارش زیان های اجتماعی به رهبر معظم انقلاب گزارش کرد و نقل کرد: سران قوا و تمامی مسئولان دستگاهها و اعضای شورای اجتماعی در این جلسه حضور مییابند و گزارش عملکرد خود را درباره پنج محور تاکید شده رهبر معظم انقلاب پیشنهاد میکنند.

وی به مصوبات هشتاد و چهارمین جلسه شورای اجتماعی اشاره و تصریح کرد: یکی از مصوبات این جلسه بحث جمعیت، سیاستهای جمعیتی و نحوه اجرا و چگونگی آن است که مقرر است سازمان ثبت و وزارت بهداشت و درمان به سمتی بروند که بتوانیم حداقل به ۲.۱ درصد رشد جمعیت دست کشف کنیم.

وزیر کشور خاطر نشان کرد: در حال حاضر نرخ رشد جمعیت، دو درصد است و همه دستگاهها بویژه دستگاههای فرهنگی نیز به همکاری با وزارت بهداشت مکلف هستند و باید این اصلی هر چه زودتر انجام پذیرد.

رحمانی فضلی با اشاره به گزارش پیشرفتهای توسعه ای منطقه روستایی قلعه گنج کرمان نقل کرد: رئیس بنیاد مستضعفان گزارش مفصلی درباره پیشرفتهای قلعه گنج کرمان ارائه کرد و موظف شد ۳۱ شهرستان با شاخصهای اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و امنیتی که دچار بحران به حساب مییایند نکته توسعه و توانمندی قرار گیرند.

**نظرات شما براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود**

گردآوری توسط: آبتين ی.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

با مدعی مگوييد اسرار عشق و مستی
««« »»»
تا بی‌خبر بميرد در درد خودپرستی

قالیباف از ارائه مستندات املاک شهرداری به وزارت کشور استقبال کرد

TT / 36 — TP / 10%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال