جنون سردمداران سعودی هیچ حد و مرزی را نمی شناسد


با دیگران به اشتراک بگذارید

جنون سردمداران سعودی هیچ حد و مرزی را نمی شناسد

خبرگزاری فارس: جنون سردمداران سعودی هیچ حد و مرزی را نمی‌شناسد

فراکسیون حقوق‌بشر مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای جنایت سعودی‌ها در صنعا را محکوم کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، فراکسیون حقوق‌بشر مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای جنایت سعودی‌ها در صنعا را محکوم کرد.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

حمله سعودی‌ها به مردمان مظلوم یمن، از ابتدا اکران وحشت گسترده خاندان وهابی وابسته به ایالات متحد، در پی قدرت‌گیری جبهه مقاومت مردمی در منطقه، متزلزل شدن پایه‌های حاکمیت در درون عربستان و استراتژی‌های تفکر تکفیری بدیع وهابیون سعودی است.

عربستان در این راستا روز جدید به گسترش جنایات خود در یمن می‌پردازد و تاکنون بیش از هفت مرتبه تمام زیرساخت‌های اساسی این کشور را با جنگنده‌های خود نکته حمله گذاشته است.

سعودی‌ها با جنایاتشان تلاش می‌کنند، حتی اگر امکان تسلط سیاسی بر فضای یمن را به دست نیاوردند، کشوری در کنارشان باشد که در ضعیف‌ترین شکل ممکن اداره شود و همواره امکان تعارض به آن فراهم فرا رسد.

جنایت اخیر سعودی‌ها در کشتار وحشیانه مردمان بی‌دفاع صنعا نمایان کرد که جنون سردمداران سعودی هیچ حد و مرزی را نمی‌شناسد و ضروری به نظر می‌رسد تا یمنی‌ها در اقدامات متقابل پاسخ‌های کوبنده‌ای را علیه سعودی‌ها ترتیب دهند.

فراکسیون حقوق‌بشر مجلس شورای اسلامی، خلال محکومیت اقدام سعودی‌ها در صنعا، به مردمان مظلوم یمن اعلام می‌کند که امیدی به اقدام مجامع به ظاهر بین‌المللی برای حل و فصل اوضاع کشور خود نداشته باشند، چرا که راه پیروزی مقاومت است.

ابوالفضل ابوترابی

رئیس فراکسیون حقوق‌بشر مجلس شورای اسلامی

****همچنين مي توانيد براي مشاهده مطالب مرتبط به بالای مطلب رجوع کنيد****

نگارش از: مژده ل.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

وفا کنيم و ملامت کشيم و خوش باشيم
««« »»»
که در طريقت ما کافريست رنجيدن

جنون سردمداران سعودی هیچ حد و مرزی را نمی شناسد

TT / 26 — TP / 11%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات