جنایات صنعا مستقیماً متوجه آمریکا و رژیم صهیونیستی است/ توطئه عبری، عربی، غربی علیه یمن


با دیگران به اشتراک بگذارید

جنایات صنعا مستقیماً متوجه آمریکا و رژیم صهیونیستی است/ توطئه عبری، عربی، غربی علیه یمن

خبرگزاری فارس: جنایات صنعا مستقیماً متوجه کشور آمریکا و رژیم صهیونیستی است/ توطئه عبری، عربی، غربی علیه یمن

فرمانده نیروی هوافضای سپاه نقل کرد: جنایت حمله به مهمانی سوگواری در پایتخت یمن، مستقیماً متوجه کشور آمریکا و رژیم صهیونیستی است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، سردار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه مدافعان انقلاب اسلامی با محکوم کردن جنایت آل سعود در حمله هوایی به مهمانی سوگواری در صنعا پایتخت یمن، اظهار داشت: قرائن و شواهد نشان می‌دهد این جنایت تحت مهار عملیاتی امریکا و رژیم صهیونیستی صورت پذیرفته است.

وی اضافه کرد: حضور مستمر هواپیماهای جاسوسی و اطلاعاتی همچون RQ4 ، MQ1 و MQ9  و مهار فرماندهی آواکس و سوخت رسان‌ها و همچنین پرواز پرتعداد هواپیماهای جنگی مانند F15، F16 و F22 و پشتیبانی گسترده لجستیک هوایی، گویای عملیات مستقیم امریکا بر علیه ملت مسلمان و مظلوم یمن است که با تابلوی عربستان سعودی صورت می‌پذیرد.

حاجی زاده با اشاره به سطح تاکتیک‌ها و شیوه‌های بکارگرفته شده در ارتکاب جنایات هوایی علیه مردمان بی‌دفاع یمن، تصریح کرد: نحوه معرفی اهداف، نقش ریزی و مهار فرماندهی صحنه با سطح ظرفیت‌ها و توانمندی‌های فنی و عملیاتی ارتش عربستان سعودی فاصله نجومی داشته و نشان می‌ دهد این اقدامات توسط ارتش امریکا هدایت و اجرا می‌شود.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه خاطرنشان کرد: تحویل انواع مهمات پیشرفته همچون GBU28 و انواع بمب‌های ممنوعه و خوشه‌ای توسط امریکا ماجرا از اهمیت سرکوب ملت بزرگ و انقلابی یمن برای قصر سفید و شبکه پلید استکبار و صهیونیسم دارد. 

حاجی زاده نقش رژیم صهیونیستی در جنایت حمله هوایی به مهمانی سوگواری در صنعا را انکارناپذیر آگاهی داشت و نقل کرد: حضور هواپیماهای جاسوسی رژیم صهیونیستی و همکاری گسترده اطلاعاتی صهیونیست‌ها با آل سعود و حضور در صحنه مهار عملیات، بیانگر نقش و توطئه ابلیسی عبری، عربی و غربی علیه ملت یمن است.

-نظرات شما مايه دلگرمى ماست-

تهیه کننده: گيتی خ.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

خون خور و خامش نشين که آن دل نازک
««« »»»
طاقت فرياد دادخواه ندارد

جنایات صنعا مستقیماً متوجه آمریکا و رژیم صهیونیستی است/ توطئه عبری، عربی، غربی علیه یمن

TT / 39 — TP / 14%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال