تکمیل پروژه های نیمه تمام استان البرز با تخصیص اعتبارات


با دیگران به اشتراک بگذارید

تکمیل پروژه های نیمه تمام استان البرز با تخصیص اعتبارات

خبرگزاری فارس: تکمیل پروژه‌های نیمه تمام استان البرز با تخصیص اعتبارات

استاندار البرز بر تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در استان البرز تأکید کرد و نقل کرد: با تخصیص به موقع اعتبارات می‌توان این پروژه‌ها را در مدت وقت تعیین شده به اتمام رساند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از نظرآباد، سیدحمید طهایی ظهر امروز در حاشیه بازدید از نقشهای عمرانی شهرستان نظرآباد با بیان اینکه توسعه خدمات منتقل کنی به مردمان در این شهرستان یکی از اصلی ترین نیازهای شهرستان نظرآباد است، نقل کرد: باید این خدمات در نظرآباد صورت گیرد تا بتواند به رشد و توسعه بیشتر دست یابد.

وی با اعلام اینکه باید تلاش کنیم تا خدمات را در این شهرستان زیاد کنیم اضافه کرد: توجه به نقاط ضعف و کمبودها در این شهرستان یکی از اصلی ترین مسائلی است که مسؤولان در سیستم های گوناگون این شهرستان باید به آن توجه مخصوص داشته باشند.

استاندار البرز با اشاره به اینکه مردمان از ما مسؤولان انتظار دارند تا خدمات را براساس نیازها به روزرسانی کنیم، خاطرنشان کرد: اولویت خدمات منتقل کنی ها باید با مناطق محروم باشد.

طهایی تأکید کرد: در این راستا مسؤولان باید نیازها را در مناطق گوناگون نکته ارزیایی گذارند و با اولویت بندی آن خدمات را به مردمان ارائه کنند.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه اجرا و عملیاتی کردن نقشهای تازه نیز باید براساس اقتصاد مقاومتی باشد نقل کرد: مسؤولان باید تمرکز خود را بر اجرایی کردن شعار امسال گذارند و با تمهیدات و برنامه ریزی های ضروری به سمت اقتصاد مقاومتی جلو بروند.
استاندار البرز در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به اینکه تحقق شعار امسال در سایه حمایت از تولید و صنعت است اضافه کرد: باید به گونه ای برنامه ریزی کنیم که بتوانیم در مسیر توسعه صنعت و تولید جلو برویم و با حمایت از صنایع و رشد تولید به توسعه اقتصادی دست یابیم.

طهایی با اشاره به اینکه افتتاح ستاد رفع موانع تولید یکی از اصلی ترین اقدامات استان البرز برای حمایت از واحدهای صنعتی و تولیدی است اظهار داشت: این ستاد تاکنون قادر بوده اقدامات بسیار مثبتی را در راستای معرفی واحدهای غیرفعال و نیمه فعال و بازگرداندن آنان به چرخه تولید به انجام رساند.

وی تصریح کرد: معرفی این واحدها و فعالیت مجدد آنها قادر هست علاوه بر توسعه اقتصادی در توسعه اشتغالزایی نیز تأثیرات بسیار زیادی را داشته باشد.

استاندار البرز در ادامه سخنان خود به بازدیدهای دوره ای از پروژه های شهرستان های گوناگون استان اشاره کرد و نقل کرد: این بازدیدها سبب می شود که معضلات و کمبودها در شهرستان های گوناگون مشخص شده و مسیر توسعه خدمات منتقل کنی نیز هموارتر شود.

طهایی در این مسافرت از روند پروژه های تقاطع غیرهمسطح، آپارتمان نیمه کاره فرهنگسرای تنکمان، آپارتمان ستاد فرماندهی نیروی انتظامی، مصلای نماز جمعه و توسعه آپارتمان فرمانداری بازدید کرد.

وی با اشاره به اینکه برخی از پروژه ها ملی به حساب مییاید، تأکید کرد: توجه به پروژه های ملی و تخصیص اعتبارات باید به صورت دقیق صورت گیرد تابتواند در وقت تعیین شده به پایان برسد.

**************************

متن از : لاله غ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در اين مقام مجازی بجز پياله مگير
««« »»»
در اين سراچه بازيچه غير عشق مباز

تکمیل پروژه های نیمه تمام استان البرز با تخصیص اعتبارات

TT / 79 — TP / 16%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال