سینمای ما در سال‌های اخیر در جذب مخاطب موفق بوده است


فیلم‌هایی باعث رونق سینما در سال ۹۵ شدند که هم اجتماعی و هم کمدی بودند.

مرتضی شایسته تهیه‌کننده و پخش‌کننده سینما در گفتگو با خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره ارزیابی خود از سینمای سال ۹۵ گفت: اول که صحیح نیست مانند برخی بگوییم مخاطبان و استقبال از سینما در قیاس با سال های گذشته از نظر تعداد تماشاچی و قیمت بلیط فرق نکرده و یا کم شده است. اگر میزان مخاطب ده سال اخیر را مقایسه کنیم، متوجه خواهیم شد پس از گذشت این مدت افزایش تماشاچی داشتیم که برای سینمای ایران بسیار خوب است و نوید روزهای بهتری هم می دهد.

وی با اشاره به فیلم‌هایی که باعث رونق بیشتر سینما شدند، اذعان داشت: فیلم‌هایی باعث رونق سینما در سال ۹۵ شدند که هم اجتماعی و هم کمدی بودند و مجموعه همه این‌ها روی هم رفته توانسته تماشاچی را به سینماها بکشاند؛ یعنی فیلمسازان ما در عین اینکه لیاقت و شایستگی اش را دارند، فهمیدند باید انواع و اقسام فیلم‌ها را ساخت.

وی افزود: اگر فیلم‌ها را ببینید، متوجه می‌شوید اکثر کارگردان‌ها جوان هستند و کارهای جدیدی را ارائه دادند؛ آثاری که در جذب مخاطب بسیار موفق بوده است.

شایسته که پخش‌کننده فیلم سینمایی «خشکسالی و دروغ» است، درباره پیش بینی خود از استقبال مردم از این فیلم اظهار داشت: این فیلم با مخاطب فراوان و موفقیت در اکران روبرو خواهد شد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت فان.دانلودانه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال