تدابیر ویژه انتظامی در ایام عاشورا و تاسوعای حسینی در استان مرکزی اعلام شد


با دیگران به اشتراک بگذارید

تدابیر ویژه انتظامی در ایام عاشورا و تاسوعای حسینی در استان مرکزی اعلام شد

فرماندهی انتظامی استان مرکزی تدابیر ویژه‌ای در ایام عاشورا و تاسوعای حسینی در استان مرکزی اتخاذ کرده است.

تصویر و عکس   تدابیر مخصوص انتظامی در ایام عاشورا و تاسوعای حسینی در استان مرکزی اعلام شد

به گزارش سرزه به نقل از خبرگزاری تسنیم از اراک، نیروی انتظامی در استان مرکزی و در آستانه فرارسیدن ایام عاشورا و تاسوعای حسینی و نیز ۴ روز تعطیلات جلو رو به منظور انتظام بخشی در استان و تسهیل تردد لوازم نقلیه در شهرها و محورهای مواصلاتی این استان تهمیدات و تدابیر مخصوص ای فکر کرده است.

این تمهیدات شامل تدابیر رانندگی و آمادگی کامل پلیس راه و راهور استان مرکزی و آماده باش نیروهای انتظامی در نظم بخشی و تامین امنیت عمومی در این ایام عزای حسینی است.

تمهیدات پلیس برای پوشش عزاداری تاسوعا و عاشورا در مرکزی

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان مرکزی نقل کرد: تمهیدات انتظامی و ترافیکی مخصوص ایام تاسوعا و عاشورای حسینی در استان اجرا می توان.

سرهنگ سیامک قاسمی با اشاره به تمهیدات مخصوص پلیس در ایام عاشورا و تاسوعای حسینی در استان مرکزی به خبرنگار تسنیم نقل کرد: پلیس انتظامی استان تمهیدات ضروری را برای ایام عزاداری و به مخصوص تاسوعا و عاشورا انتخاب کرده و از همه ظرفیت های خود در این راستا بهره میگیرد.

وی اضافه کرد: در سال جاری به منظور انتظام بخشی مهمانی عزاداری سالار و سرور شهیدان، جلسات هماهنگی قبل از ایام محرم با سیستم های مسئول و هیئت های عزاداری به انجام رسانده شد و با توجه به برنامه ریزی انجام شده در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی تمهیدات مخصوص پلیس اجرا می توان.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان مرکزی خاطرنشان کرد: اجرای مطلوب نقشهای انتظام بخش پلیس مستلزم همراهی و همکاری کلیه عزادارن حسینی است و ضروری است کلیه شهروندان در این ایام همکاری ضروری را مبذول داشته باشند.

قاسمی بر برنامه ریزی پلیس استان در جلو گیری از دزدی تاکید کرد نقل کرد: در این ایام گشت های محسوس و نامحسوس پلیس در سطح استان با توانی مضاعف فعال هستند و ضروری است در جلو گیری از دزدی همه شهروندان پیشنهادهای پلیس را مهم شماریده و به آن عمل کنند.

محدودیت های ترافیکی ایام تاسوعا و عاشورای در اراک اعلام شد

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان مرکزی نقل کرد: به منظور تسهیل در رفت و آمد در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی محدودیت های ترافیکی در شهرهای استان و برخی خیابان های شهر اراک اعمال می توان.

سرهنگ ابوالفضل امیدی در مورد محدودیت های ترافیکی به خبرنگار تسنیم نقل کرد: در آستانه آمدن تاسوعا و عاشورای سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) و افزایش حجم ترافیک عزاداران در معابر شهری برای شرکت در مهمانی این ایام و در راستای اجرای تمهیدات ترافیکی برای تسهیل در عبور و مرور شهروندان برنامه ریزی های ضروری در کلیه شهرهای استان انجام پذیرفته است.

وی با اشاره به تمهیدات اجرایی پلیس استان در مرکز استان اضافه کرد: خیابان های منتهی به مصلی بیت المقدس اراک، مسجد سیدها، امامزاده عبدالله و آمنه خاتون(ع)، خیابان شهید بهشتی از میدان شریعی تا میدان شهدا از ساعت ۲۱ تا پایان مهمانی در شب های تاسوعا و عاشورا و از ساعت ۱۰ صبح تا پایان مهمانی در روز تاسوعا و عاشورا اعمال می توان.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان مرکزی بیان کرد: این تمهیدات با حضور تمام توان پلیس راهور برای تسهیل در عبور و مرور شهروندان، رفاه حال آنان برای حضور در مهمانی سوگواری امام حسین(ع) است که در صورت لزوم نیز این محدویت ها به شکل مقطعی در تمام معابر شلوغ و پرتردد رفت و آمد اجرا می توان.

آمادگی کامل ماموران پلیس راه استان مرکزی در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان از آمادگی کامل و استقرار ماموران پلیس راه جهت برقراری امنیت ترافیکی مسافران در ایام تعطیلات تاسوعا و عاشورای حسینی و آخر هفته گزارش کرد.

سرهنگ ایرج کهریزی با اشاره به این که در ایام تاسوعا و عاشورا مسافرت های بین شهری و حجم تردد در محورهای مواصلاتی استان افزایش کشف میکند به خبرنگار تسنیم نقل کرد: رانندگان خلال رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی باید از ارتکاب تخلفات حادثه ساز، سرعت و سبقت غیرمجاز و انحراف به چپ جدا خودداری کنند تا مسافرتی ایمن داشته باشند.

وی تصریح کرد: ماموران پلیس راه در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی در نقشی مخصوص نسبت به برقراری مطمئنی حرکت دسته های سینه خانمی و زنجیرزنی اقدام خواهند کرد.

کهریزی بیان کرد: با توجه این که دسته های عزاداری در موقع تاریکی شب هم برپاست رانندگان نکات مطمئنی را در هنگام ورودی به شهرها رعایت کنند.

*نظر يا پيشنهاد خود را با ما در ميان گذاريد*

تهیه از: پريماه ط.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

صبح است و ژاله می‌چکد از ابر بهمنی
««« »»»
برگ صبوح ساز و بده جام يک منی

تدابیر ویژه انتظامی در ایام عاشورا و تاسوعای حسینی در استان مرکزی اعلام شد

TT / 95 — TP / 13%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال