تکمیل طرح های نیمه تمام عمرانی هلال احمر یزد ۱۴۳ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد


با دیگران به اشتراک بگذارید

تکمیل طرح های نیمه تمام عمرانی هلال احمر یزد ۱۴۳ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

مدیرکل هلال احمر استان یزد به وجود ۳۲ طرح عمرانی نیمه تمام در یزد اشاره کرد و نقل کرد: تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام عمرانی هلال‌احمر یزد ۱۴۳ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

تصویر و عکس   تکمیل نقشهای نیمه تمام عمرانی هلال احمر یزد ۱۴۳ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

به گزارش سرزه به نقل از خبرگزاری تسنیم از یزد، عباس احدپور پیش از ظهر امروز در نشست گردهمایی نمایندگان استان با ۱۳ مدیرکل ادارات یزد با اشاره به اینکه از ابتدای امسال تاکنون ۲۷۴ حادثه توسط هلال احمر یزد به تصویب رسانده شده است، اظهار داشت: تعداد تیم هایی که در این عملیات ها حاضر بودند شامل ۳۲ تیم حوادث ترافیکی، هشت تیم کوهستان، ۱۴ تیم آوار، ۵۴ تیم پیش بیمارستانی، ۲۰ تیم سیلاب، ۴۰ تیم اسکان اضطراری، دو تیم عملیات پشتیبانی، ۲۰ تیم تغذیه در بحران، ۱۶ تیم حمایت روانی، هشت تیم روستایی، ۱۲ تیم توان اضافه کنی بوده اند.

وی گردهمایی این تیمها را ۲۲۶ تیم آگاهی داشت و نقل کرد: حفظ و نگهداری این تیمها نیازمند هزینه های سنگینی هستیم تا ظرفیت این تیم ها را بتوانیم به صورت دائم به روزرسانی و بهره گیریم.

مدیرکل هلال احمر استان یزد عنوان کرد: این تیم ها در ۱۰ پایگاه ثابت در سطح استان یزد به مردمان خدماترسانی کرده و در برای امدادرسانی به مردمان در حوادث حضور مییابند.

احدپور نقل کرد: هلال احمر در زمینه تامین دارو در موارد نکته نیاز هزینه های زیادی به انجام میرساند که خواست داریم اعتباری برای این موضوع انتخاب شود تا مراجعه کنندگان به هلال احمر دست خالی برنگردند.

وی به اعزام ۱۰ کاروان تندرست در بحث داوطلبان به همراه ۱۱ پزشک عمومی، سه پزشک متخصص، ۲۴ پیراپزشک و ۹۸ نفر داوطلب اشاره کرد و نقل کرد: در طرح همای رحمت برای نیازمندان ۶۴ خانه داوطلبی افتتاح کردیم که ۶۵۹ نفر عضو داوطلب و ۲۲۲ نفر خیر در این خانه ها حاضر بودند.

مدیرکل هلال احمر استان یزد تصریح کرد: چهار هزار و ۱۱۴ سبد غذایی به مبلغ سه میلیارد و ۷۷۱ میلیون ریال توسط این خانه های داوطلبی بین نیازمندان توزیع شده است.

احدپور به وجود ۳۲ طرح نیمه تمام عمرانی در هلال احمر استان یزد اشاره کرد و نقل کرد: برای تکمیل این نقش های نیمه تمام حدود ۱۴۳ میلیارد ریال نیاز است که برای ۱۲ طرح بالای ۸۰ درصد این نقشهای نیمه تمام اعتبار انتخاب شده است.

***با تشکر از انتخاب شما کاربر عزيز***

نگارش توسط: شاهين م.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ديدن روی تو را ديده جان بين بايد
««« »»»
وين کجا مرتبه چشم جهان بين من است

تکمیل طرح های نیمه تمام عمرانی هلال احمر یزد ۱۴۳ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

TT / 56 — TP / 15%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات