پسر رونی به فان نیوزدمی فوتبال منچستر پیوست


وین رونی در رقابت های این فصل شروع بدی داشته و هم از ترکیب اصلی یونایتد کنار گذاشته شده و هم در تیم ملی هو شده است.

پسر رونی به فان نیوزدمی فوتبال منچستر پیوست پول‌نیوز -کای رونی به فان نیوزدمی فوتبال من یونایتد ملحق شد و مرتب در تمرینات شرکت می کند.

وین رونی در رقابت های این فصل شروع بدی داشته و هم از ترکیب اصلی یونایتد کنار گذاشته شده و هم در تیم ملی هو شده است. اما یک خبر خوب برای این بازیکن و خانواده اش وجود دارد که اوضاع را برایش کمی عوض می کند. فان نیوزدمی فوتبال منچستریونایتد با کای، پسر 6 ساله وین رونی قرارداد بسته است.

کای در تمرینات فان نیوزدمی هم شرکت کرده و به گفته مربیان سطحی دارد که می تواند پا جای پای پدرش بگذارد. جیسی، پسر مایکل کریک هم در این فان نیوزدمی حضور دارد. یک منبع از فان نیوزدمی منچستر به سان گفته: وین و مایکل واقعا خوشحال شدند که پسرانشان به فان نیوزدمی فوتبال منچستر پیوسته اند.

 بچه ها هم این موضوع را دوست داشتند و چند هفته است که به طور مرتب در تمرینات شرکت می کنند. کمی خنده دار است چون پدران هر دوی آن ها دیگر زیاد بازی نمی کنند و حالا آن ها می توانند جایگزین پدرانشان شوند.

منبع:کاپ

منبع

گرد آوری :مجله تفریحی فول فان

[ منبع این خبر سایت فول فان می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال