تصویری از پاسخ بازیکنان ایران به جنگ روانی کره ای ها


ملی پوشان در تمرین امروز تیم ملی مقابل دوربین ها حاضر شدند و با مشت های گره شده عکس یادگاری انداختند.

پاسخ بازیکنان ایران به جنگ روانی کره ای ها:

در جریان تمرین امروز تیم ملی اتفاق جالبی رخ داد که رد پای کارلوس کی روش(Carlos Queiroz) در آن کاملا مشخص بود. کی روش که شخصا در چند روز اخیر مقابل جوسازی کره ای ها و رسانه های این کشور سکوت کرده است، بعد از اینکه دیروز دستیارانش را مجاب کرد تا جواب اقدامات چشم بادامی ها را بدهند، امروز هم شاگردانش را به حرکتی جالب ترغیب کرد.

ملی پوشان در تمرین امروز مقابل دوربین های عکاسان حاضر شدند و با مشت های گره کرده، پاسخ جنجال سازی کره ای ها را دادند. اعضای تیم ملی کره جنوبی قبل از سفر به تهران مشت های خود را گره کردند تا بگویند آماده اند بعد از 42 سال ایران را در تهران شکست دهند.

این اقدام آنها یادآور مشت های گره کرده کی روش بعد از آخرین دیدار رسمی دو تیم در مرحله مقدماتی جام جهانی 2104 بود که ایران با شکست کره در سئول توانست به عنوان تیم اول گروه راهی جام جهانی شود و به نظر می رسید پاسخی برای آن حرکت باشد.

حالا ملی پوشان ایران پاسخ این جوسازی را دادند و با مشت های گره کرده و لب های خندان عکسی گرفتند تا نشان دهند کاملا از نظر روانی آماده بازی فردا هستند.

تصویری از پاسخ بازیکنان ایران به جنگ روانی کره ای هاپاسخ بازیکنان ایران به جنگ روانی کره ای ها
تصویری از پاسخ بازیکنان ایران به جنگ روانی کره ای هاعکس پاسخ بازیکنان ایران به جنگ روانی کره ای ها

گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:jamnews.ir

این مطلب در سایت "سیمرغ" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال