عربستان دوباره تروریست های سوریه را به یمن می فرستد


با دیگران به اشتراک بگذارید

عربستان دوباره تروریست های سوریه را به یمن می فرستد

خبرگزاری فارس: عربستان دوباره تروریست‌های کشور سوریه را به یمن می‌فرستد

روزنامه لبنانی الاخبار گزارش داد سازمان اطلاعات عربستان پس از ناتوانی در مقابله با نیروهای ارتش یمن؛ تروریست‌های سوری را برای جنگ در مناطق مرزی با یمن اجیر کرده است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، در حالی که پیشتر گزارش های خبری نقل کرده بودند که عربستان در مقطعی، شماری تروریست از کشور سوریه به یمن اعزام کرده بود، اکنون یک روزنامه لبنانی از اقدام مجدد عربستان در این خصوص گزارش کرد.

روزنامه «الاخبار» لبنان گزارش داد که سازمان اطلاعات عربستان پس از ناتوانی در مقابله با نیروهای انصارالله و ارتش یمن بر آن شده از تروریست های کشور سوریه برای این کار بهره گیرد.

بر اساس این گزارش عربستان پس از ناتوانی در مقابله با ارتش یمن در شهرهای جازان، نجران و عربستان و تلفات بالای نیروهای ارتش و گارد ملی این کشور بر آن شده از تروریست های بیکار سوری در این مناطق بهره گیرد.

الاخبار به نقل از منابع امنیتی خود نگاشت عربستان می خواهد ۳ تا ۴ هزار تروریست را از جنوب کشور سوریه اجیر کند و به مرزهای عربستان و یمن رساند تا برای ریاض بجنگند.

بر اساس این خبر سازمان اطلاعات عربستان با همکاری اردن دوره های ارتشی و تعلیمی برای تروریست های سوری تشکیل داده و از آگوست گذشته در پایگاه های گارد ملی عربستان در مناطق عرعر و حفر الباطن در شمال شرق کشور سوریه تحت آموزش قرار گرفته اند.

— اگر پيشنهادى داريد در قسمت نظر بنويسيد —

نگارش : خداداد ل.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

يا رب به که شايد گفت اين نکته که در عالم
««« »»»
رخساره به کس ننمود آن شاهد هرجايی

عربستان دوباره تروریست های سوریه را به یمن می فرستد

TT / 46 — TP / 20%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات