انتظار بود بعنوان اولین رئیس جمهور جنایت صنعا را محکوم می‌کردید


 مهر: علیرضا زاکانی نماینده سابق مجلس و دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی، در یادداشتی که در کانال تلگرامی خود منتشر کرده، با اشاره به جنایت اخیر سعودی‌ها در صنعا، از تعلل رئیس جمهور در صدور پیام تسلیت و محکومیت این فاجعه انتقاد کرده است.
 
در این یادداشت آمده است:
 
«حمله وحشیانه جنگنده های آل سعود به مراسم عزایی در صنعای یمن بیش از ۹۰۰ شهید و زخمی بر جای گذاشت.
 
اقدام هولناکی که صدای بان کی مون دبیرکل سازمان ملل و حتی آمریکا را در آورد ولی متاسفانه پیامی از سوی رئیس جمهور محترم  کشورمان تا به حال صادر نشده است.
 
جناب آقای روحانی! اقدام جنابعالی در صدور پیام و محکوم کردن حادثه وحشیانه و تروریستی فرانسه در ماه های اخیر، به موقع و قابل تمجید بود اما انتظار افکار عمومی آن است که حادثه تلخ‌تر و حشیانه‌تر صنعا را به عنوان اولین رئیس جمهور در منطقه و جهان محکوم می‌کردید.
 
اگر چه جنابعالی این روزها در سفر خارج از کشور به سر می برید اما انتظار این است که علاوه بر صدور پیام و محکوم کردن این حمله وحشیانه، به وزیر امور خارجه هم ماموریت دهید تا مذاکرات جدی منطقه ای و جهانی را در جهت محکوم کردن اقدام ددمنشانه سران کودک کش آل سعود آغاز نماید.
 
متاسفانه در حالی که دبیر کل سازمان ملل و وزارت خارجه آمریکا برای ظاهرا سازی در مقابل افکارعمومی جهان هم که شده موضع گرفته و از مظلومیت مردم یمن حمایت و اقدام وحشیانه عربستان را محکوم کردند اما جنابعالی و وزیر محترم امور خارجه همچنان در سکوتی تعجب برانگیز به سر می برید!!! که این دور از شان جمهوری اسلامی ایران است.»

[ منبع این خبر سایت رجا می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات