برملاسازی لوکزامبورگو در زمینه رئال بعد از ۱۱ سال


با دیگران به اشتراک بگذارید

افشاگری لوکزامبورگو در مورد رئال پس از ۱۱ سال

واندرلی لوکزامبورگو یک سال روی نیمکت رئال نشست و سپس به تصمیم فلورنتینو پرز از سمت خود برکنار شد.

عکس شماره ۱ ⇩
عکس افشاگری لوکزامبورگو در مورد رئال پس از 11 سال

به گزارش “ورزش سه”، این مربی برزیلی که ۳۰ دسامبر ۲۰۰۴ روی نیمکت رئال نشست و تا ۴ دسامبر ۲۰۰۵ نیز مربی کهکشانی ها بود، در اقدامی غیرمنتظره و پس از برد رئال برابر ختافه از سوی پرز(رئیس رئال) برکنار شد.

عکس شماره ۲ ⇩عکس افشاگری لوکزامبورگو در مورد رئال پس از 11 سال

لوکزامبورگو در مورد دلیل اخراجش از رئال در سال ۲۰۰۵ به فاکس اسپورت گفت:” بحث و مشاجره ای که با پرز پس از بازی با ختافه داشتم باعث برکناری من شد.

در آن بازی ما ده نفره، ۱-۰ پیروز شدیم اما رئیس باشگاه ناراضی بود. پرز پس از بازی با قیافه ای درهم نزد من آمد و گفت که چرا رونالدو(برزیلی) را تعویض کرده ام.

تاکنون سابقه نداشت مدیر یک باشگاه آنقدر به من نزدیک شده و به من انتقاد کرده باشد. به او گفتم که دقیقه ۸۸ بازی برای وقت کشی این کار را کردم چون از نیمه اول ده نفره بودیم و نیاز به یک مدافع برای حفظ نتیجه داشتیم.

در عین تعجب پرز به من گفت که اینجا رئال است و بازیکنی مثل رونالدو نباید هرگز تعویض شود. در رئال، هواداران بازی زیبا می خواهند نه این شکل بازی. من هم در جواب گفتم که اینجا نیستم تا از رئال تیمی برای نمایش بسازم. اینجا هستم تا رئال را به سه امتیازها رسانده و در رقابت با بارسلونا از این تیم پیش بیفتیم.

اینجا نیستم تا از شما مشاوره تاکتیکی بگیرم. شما برای امضای قرارداد با من به برزیل آمدید و اگر حالا از من ناراضی هستید، اخراجم کنید.”

———————————-

مسئول متن : سالار س.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نقل هر جور که از خلق کريمت کردند
««« »»»
قول صاحب غرضان است تو آن‌ها نکنی

برملاسازی لوکزامبورگو در زمینه رئال بعد از ۱۱ سال

TT / 0 — TP / 0%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات