دلیل جنجال جواد هاشمی با آقای مهران مدیری عابدزاده و نکونام (۷ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

علت جنجال جواد هاشمی با مهران مدیری عابدزاده و نکونام

گفتمان های جنجالی عابدزاده در رابطه با جواد هاشمی , واکنش جواد هاشمی , علت حاضر نبودن جواد نکونام در مسابقه ستارگان لالیگا, دعوای و متلک مهران مدیری به هاشمی

جواد هاشمی این روزها حاشیه های بسیاری را در زندگی هنری اش دنبال می کند . از بیانه ای که بر علیه جواد نکونام نگاشته شد تا جنگ لفظی با عابدزاده, همه و همه دست به دست هم دادند که در برنامه دورهمی مهران مدیری مورد نقد قرار بگیرد .

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس علت جنجال جواد هاشمی با مهران مدیری عابدزاده و نکونام
علت جنجال جواد هاشمی با مهران مدیری عابدزاده و نکونام

آقای مدیری به صورت غیر مستقیم راجب جواد هاشمی گفت : « هنرپیشگی داریم که تا الان ۳۰۰۰ بار شهید شده, طولانی ترین نقشی که بازی کرده ۲ دقیقه است , همیشه هم با دو تا برج تیر میمیره, اسمشو قرار داده بازیگر بعدش میره ۲ تا بازی برای تیم هنرمندان بازی میکنه اسمشو میزاره فوتبالیست آخرش هم یک بیانیه مینویسه علیه بازیکنان فوتبالی که تمام عمرشون درخدمت فوتبال بودن . »

چرا جواد هاشمی این همه حاشیه دارد ؟

حاشیه های زندگی من از قدیم همراهم بودن این اتفاق جدیدی نیست . شاید علتش بر میگردد به کنجکاو بودنم تقریبا در هر زمینه ای که اندیشید کنجکاوی کردم : نقاش هستم , موزیک فعالیت کردم , کتاب قصه نگاشتم , شعر گفتم و به دلیل علاقه زیادی که به فوتبال دارم حدود ۱۵ سال عضو تیم هنرمندان هستم (با خنده) ۲ تا بازی نکردم ۱۵ سال بازی میکنم . بیش از ۶۵۰ بازی خیریه به انجام رساندم بدون اینکه به فکر یک ریال برای خودم باشم .از جیبم خرج کردم که این مسابقات بوجود بیاید الحمدالله این اتفاق برای من یک مدال به حساب مییاید (منظورشون با متلکی که مهران مدیری گفتن : هیچ مدالی ندارن) .  (با خنده) راستی دوتا برج تیر نخوردم خیلی زمان ها خیلی بیشتر برج تیر خوردم .

حاشیه های شما از بیانه هایی که در جهان فوتبال انتشار دادید شروع شد ؟

حاشیه ها همیشه همراهم بوده نمیشه گفت از فوتبال شروع شد . وقتی که من اولین فیلم سینمایی ام را ساختم فیلم خردسال بود همراه با موزیک شاد و تند, خیلی ها شروع به نقد کردند علتش هم شاید انتظار داشتند فیلم جنگی یا مذهبی بسازم . درسته من اصالتا مذهبی ام اما این دلیل نمیشه حتما باید کار مذهبی تهیه کنم از همان ایام, زندگی من همراه با حاشیه بود .

راجب ورزش هم من وارد حیطه فنی فوتبال نشدم بیانیه من در رابطه با بخش فرهنگی ورزش بود .

شما در فیلمها به عنوان مشکی لشکر هستید ؟ (این دیالوگی هست که آقای عابدزاده بر علیه جواد هاشمی گفت)

به نظر من این صحبتها بر اساس لحظه و شیطنت رسانه ها انتشار داده میشود نیاندیشم کسانی که این حرفها را بر علیه من گفتند از روی کینه باشد . در یک لحظه شاید پرسشی مطرح شود تحت شرایط رسانه ها قسمتی از جواب را بر علیه من تیتر کنند . خیلی از دوستانی که با این لحن گفت و گو آنها انتشار داده شد, یک روز بعد این اتفاق زنگ زدند و معذرت خواهی کردند . ما در زمین فوتبال خیلی با هم دوست هستیم اما این تصمیمات یکهویی از روی عصبانیت صورت می گرد وگرنه همیشه هوای هم را داریم

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس علت جنجال جواد هاشمی با مهران مدیری عابدزاده و نکونام
علت جنجال جواد هاشمی با مهران مدیری عابدزاده و نکونام

راجب سواد هنری ام من فارغ التحصیل رشته کارگردانی از دانشگاه تهران هستم سالی که تئاتر را شروع کردم ۱۱ سال بیشتر سن نداشتم .خیلی از هنرمندان سینمایی ۳۰ سال پیش هنوز به دنیا نیامده بودند که اولین فیلم سینمایی ام را سال ۱۳۶۵ بازی کردم .زمان دانشجویی افتخار همکلاس بودن با آقای اصغر فرهادی , حمید فرخ نژاد و … داشتم . این سعادت بزرگی هست که مشکی لشکر مردمان باشم .

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس علت جنجال جواد هاشمی با مهران مدیری عابدزاده و نکونام
علت جنجال جواد هاشمی با مهران مدیری عابدزاده و نکونام

هیچ دلخوری از عابدزاده ندارم خیلی هم مخلصش هستم . دیالوگی که عابدزاده راجب من بهره گرفت به دلیل شیطنت خبرنگار بود . خبرنگار از عابدزاده سوال کرد شنیدید آقای هاشمی راجب شما همچین حرفی زده ؟ عابدزاده در جواب گفت : واقعا..؟ اگر همچین حرفی زده باشه پس فولان فولان و …. در صورتیکه خبرنگار دروغ نقل کرده بود من همچین حرفی نزده بودم . عابدزاده یکجورایی در دام سوال خبرنگار بدنجس قرار گرفته بود .

علت انتشار بیانیه جنجالی شما بر علیه نکونام چه بود ؟

قصد اهانت به کس خاصی را نداشتم, فقط به عنوان یک بزرگتر نصیحت کوچکی به نکونام کردم اگر به متن نامه دقت دارید هیچگونه اهانت یا بحث فنی راجب فوتبال نکردم . بیانیه من یک متن کاملا فرهنگی داشت . بازیکنان لالیگا با حاضر نبودن نکونام به خود اجازه اهانت به کاپیتان اسبق تیم ملی را دادند . نصیحت من هم در همین راستا بود چرا نکونانم با غیبت خود اجازه داد این حرف و حدیث ها راجب ایشان به وجود آید .

خیلی گفتند به دلیل پول این بیانیه را بر علیه نکونام انتشار دادید ؟

به هیچ عنوان اینطور نبود اما چون راجب پول سوال کردید قرار بدهید یک مطلب را روشن کنم . زمانیکه جواد نکونم یکهویی تصمیم گرفت در تیم حاضر نباشد . اسپانسرها پا پس کشیدن, گفتند بازی که همراه با حاشیه باشد نمیتوان خروجی خوبی از آن گرفت . حق هم داشتن حالا تیم هنرمندان با کلی هزینه مثل : بلیط , هتل و … در بدترین ظرایط ممکن گیر کرده بود . فقط به دلیل تصمیم یکهویی که جواد نکونام گرفت .

تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس علت جنجال جواد هاشمی با مهران مدیری عابدزاده و نکونام
علت جنجال جواد هاشمی با مهران مدیری عابدزاده و نکونام

تمام هزینه ها را با کلی بدبختی و شرایط خاص جمع و جور کردیم . اما تنها چیزی که خیلی آزارم می کرد اهانت ستارگان لالیگا به نکونام بود . دائما در اتوبوس نقل میکردند :  بازیکنی که این همه راه به خاطرش مسافرت کردیم حتی حاضر نشد یک چای با هم بخوریم .

تصویر و عکس شماره ۵ ⇩تصویر و عکس علت جنجال جواد هاشمی با مهران مدیری عابدزاده و نکونام
علت جنجال جواد هاشمی با مهران مدیری عابدزاده و نکونام

فکرشو بکنید در چنین شرایطی با این همه فشاری که روی من بود بر آن شدم یک تلنگوری به نکونام بزنم . اندیشم این تذکر ضروری بود و بازخورد عالی ای داشت .

نکونام پول میخواست که به این بازی نیومد ؟

نمیدونم اما اطمینان می دارم جواد همچین شخصیتی ندارد که به دلیل پول غایب بازی شود . خوشبختانه در رابطه با مسائل مالی هیچ وقت ورود نکردم به همین دلیل اگر خواستی هم از سمت جواد نکونام بوده من در اطلاع نیستم .

بیانیه جنجالی جواد هاشمی

تصویر و عکس شماره ۶ ⇩تصویر و عکس علت جنجال جواد هاشمی با مهران مدیری عابدزاده و نکونام
علت جنجال جواد هاشمی با مهران مدیری عابدزاده و نکونام

تصویر و عکس شماره ۷ ⇩تصویر و عکس علت جنجال جواد هاشمی با مهران مدیری عابدزاده و نکونام
علت جنجال جواد هاشمی با مهران مدیری عابدزاده و نکونام

 

 

 

 

___________________________________

تهیه و تدوین: ماندانا ت.

تازه های مد و ستاره ها در بخش دنیای مد و زیبایی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آن شاه تندحمله که خورشيد شيرگير
««« »»»
پيشش به روز معرکه کمتر غزاله بود

دلیل جنجال جواد هاشمی با آقای مهران مدیری عابدزاده و نکونام (۷ عکس)

TT / 159 — TP / 14%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال