بسیج جامعه زنان در محکومیت جنایت اخیر آل سعود در صنعا بیانیه ای منتشر کرد


با دیگران به اشتراک بگذارید

بسیج جامعه زنان در محکومیت جنایت اخیر آل سعود در صنعا بیانیه ای منتشر کرد

خبرگزاری فارس: بسیج جامعه بانوان در محکومیت جنایت اخیر آل سعود در صنعا بیانیه‌ای انتشار داد

سازمان بسیج جامعه بانوان کشور در بیانیه‌ای حین محکوم کردن جنایت اخیر آل سعود در صنعا، آورده است: بر جهان اسلام فرض است تا در برابر این جنایات ددمنشانه با سلب خادم الحرمینی آل سعود و تشکیل کمیته رسیدگی به جنایات جنگی این رژیم کودک‌کش، مسیر نابودی این رژیم را فراهم سازند.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری فارس، سازمان بسیج جامعه بانوان کشور طی بیانیه‌ای جنایت اخیر آل سعود در صنعا را محکوم کرد و خواستار رسیدگی محاکم بین المللی به عوامل این جنایت وحشیانه شد. 

متن این بیانیه به این شرح است:

چندین سالی است که با سیاست‌های ایالات متحده، جهان اسلام شاهد ناامنی و حضور متجاوزان متحجری است که با پرچم مشکی جاهلیت به نیابت از استکبار دنیاای و رژیم سفاک صهیونیستی دست به اقداماتی ضد بشری می‌زنند.

آل سعود جنایتکار در رأس همه جنایت پیشه‌گان که در افکار مسلمانان به عنوان خائن الحرمین شناخته می‌شود با تجاوز به سرزمین کشور همسایه دست به جنایت بیمناکی زده است که نه در وصف قلم گنجد و نه در حیطه عقل، گویی با جاهلیت خود جاهلین عصر پیامبر(ص) را رو سفید کرده‌اند.

ریزش خون بانوان، کهنسالان و کودکان بی گناه تنها ثمره تجاوز و وحشی گریه کن آل منحوسی است که در سکوت جوامع بین المللی راه یزیدیان و خوارج را در پیش گرفته و حتی در ماه حرام نیز دست به کشتار مظلومان می‌زنند.

بر جهان اسلام و مسلمانان فرض است تا در برابر این جنایات ددمنشانه با سلب خادم الحرمینی آل سعود و تشکیل کمیته رسیدگی به جنایات جنگی این رژیم خردسالش،  مسیر نابودی این رژیم را فراهم سازند.

سازمان بسیج جامعه بانوان کشور حین اعلام ابراز همدردی با مردمان بی پاسداری و بی گناه یمن، حمله ارتشی عربستان سعودی به صنعا را به شدت محکوم کرده و از مجامع و نهادهای بین المللی مسئول می‌خواهد در قبال این جنایات سکوت نکرده و از تمام ظرفیت‌های حقوقی و قانونی خود در جهت متوقف کردن این جنایات بهره گیرند و عوامل جنایتکار آل سعود را که از حمایت ایالات متحده و رژیم صهیونیستی و برخی از متحدان آنها برخوردار است در دادگاه‌های حقوق بشری محکوم کند.

-براى بالا بردن سطح کيفى، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد-

تهیه کننده: فرامرز س.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آه کز طعنه بدخواه نديدم رويت
««« »»»
نيست چون آينه‌ام روی ز آهن چه کنم

بسیج جامعه زنان در محکومیت جنایت اخیر آل سعود در صنعا بیانیه ای منتشر کرد

TT / 29 — TP / 8%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات