زائران اربعین به دلیل فراهم نبودن زیرساخت لازم از مرز سومار اعزام نمی شوند


با دیگران به اشتراک بگذارید

زائران اربعین به دلیل فراهم نبودن زیرساخت لازم از مرز سومار اعزام نمی شوند

خبرگزاری فارس: زائران اربعین به خاطر فراهم نبودن زیرساخت ضروری از مرز سومار اعزام نمی‌شوند

رئیس سازمان حج و زیارت گفت:‌ مرز سومار نیاز به زیرساخت‌های جدی دارد که بعید به نظر می‌رسد این زیرساخت‌‌ها برای امسال فراهم شود و امسال هم مانند سال‌های گذشته زائران از ۳ مرز مهران، چذابه و شلمچه به مهمانی اربعین اعزام خواهند شد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، سعید اوحدی درباره آخرین وضع مرز سومار برای تردد زائران اربعین اضافه کرد: با توجه به آخرین نشست کمیته کنسولی وزارت امور خارجه که به صورت ۲ جانبه با حضور مسئولان این وزارتخانه و نیروی انتظامی به انجام رسانده شد؛ زائران برای شرکت در مهمانی پیاده روی اربعین از مرز سومار اعزام نمی شوند.
وی که با خبرگزاری صداوسیما مکالمه می کرد گفت: بر این اساس و طبق جمع بندی کمیته اعزام در سازمان حج و زیارت تصمیم تصمیم گرفت که امسال هم مانند سال های گذشته زائران ایران از ۳ مرز مهران، چذابه و شلمچه به مهمانی اربعین اعزام خواهند شد.
رئیس سازمان حج و زیارت پیش از این نقل کرده بود در صورت بازگشایی مرز سومار با برنامه ریزی قبلی و اعمال تغییراتی در سایت سماح، گروهی از زائران اربعین را از این مرز اعزام می کنیم.

**لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در انتهاي صفحه براي ما بنويسيد**

نگارش: شهروز ی.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

طرف کرم ز کس نبست اين دل پراميد من
««« »»»
گر چه سخن همی‌برد قصه من به هر طرف

زائران اربعین به دلیل فراهم نبودن زیرساخت لازم از مرز سومار اعزام نمی شوند

TT / 32 — TP / 17%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال