آمار تخریب و تهدید محیط زیست در اردبیل به حداقل رسیده است


با دیگران به اشتراک بگذارید

آمار تخریب و تهدید محیط زیست در اردبیل به حداقل رسیده است

خبرگزاری فارس: آمار تخریب و تهدید محیط زندگی کرد در اردبیل به حداقل رسیده است

مدیرکل حفاظت محیط زندگی کرد استان اردبیل نقل کرد: در استان اردبیل آمار تخریب و تهدید محیط زندگی کرد به اشکال گوناگون به حداقل رسیده و سعی بر تقویت مؤلفه‌های صیانتی و حفاظتی در این زمینه است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از اردبیل، محمد خداپرست عصر امروز در نشست کمیته مخاطرات زندگی کرد محیطی در اردبیل اظهار کرد: ما در استان اردبیل تمام تلاشمان را مورد استفاده قرار دادیم تا مخاطرات در حوزه زندگی کرد محیطی را اعم از مسائل انسانی، حوزه طبیعی و جانوری به حداقل منتقل بکنیم تا تندرست بیش از گذشته ای در ارتقای فضای طبیعی و سالم را به دور از آلاینده ها و مخاطرات دیگر شاهد باشیم.

وی تصریح کرد: در استان اردبیل آمار تخریب و تهدید محیط زندگی کرد به اشکال گوناگون به حداقل رسیده و سعی بر تقویت مؤلفه های صیانتی و حفاظتی در این زمینه است.

مدیرکل حفاظت محیط زندگی کرد استان با بیان اینکه با مشارکت بالای مردمان می شود به تندرست و محیط زندگی کرد سالم امیدوار بوده و بستر یک صیانت قرار می داری را در این حوزه فراهم کرد، نقل کرد: تلاشمان بر این است تا در هر سه حوزه انسانی، حیوانی و طبیعی به نحوی حرکت کنیم تا خطرات و زیانها به حداقل رسیده و شاهد کاهش تهدیدها و تخریب های محیط زندگی کرد اطرافی خود باشیم.

خداپرست با یادآوری اینکه باید در حفظ مؤلفه های مرتبط با محیط زندگی کرد، ارتقای کیفیت هوای سالم، آب گوارا، طبیعت بکر و زمین تمیز حرکت ها و هدف قرار دهی ها به نحوی باشد تا کمترین زیانها و خطرات متوجه محیط زندگی کرد شود، افزود: در کنار فعالیت ایستگاه های سنجش کیفیت هوا و همچنین تندرست حیات وحش، پرندگان مهاجر و همچنین کاستن از آسیب به محیط اطرافی و منابع طبیعی باید در یک کار گروهی و مشارکت جمعی سعی کنیم تا سرانه فضای سبز در شهرها و مناطق گوناگون افزایش کشف کرده و در این زمینه وضعیت مطلوبی را آزماییم.

وی اهمیت کاهش مخاطرات زباله ها و پسماندها را یادآور شد و بیان کرد: ظروف یکبار مصرف عامل عمده تهدید طبیعت و محیط زندگی کرد است که همه هموطنان باید به جد در استفاده عمومی و فراگیر این مواد اولیه پرهیز کرده و حداقل به مکان آن از مواد یکبار مصرف با پایه گیاهی بهره گیرند.

خداپرست افزود: در ایام ماه محرم بهره گیری از این ظروف افزایش گیراای را نمایان میکند که لازم است در یک برنامه ریزی دقیق به نحوی حرکت کنیم تا خطرات آنها به حداقل برسد.

****براى بالا بردن کيفيت سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد****

نگارش از: سهراب ه.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

من آدم بهشتيم اما در اين سفر
««« »»»
حالی اسير عشق جوانان مه وشم

آمار تخریب و تهدید محیط زیست در اردبیل به حداقل رسیده است

TT / 80 — TP / 20%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات